Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
4.Yeşilçam Ödülleri
4.Yeşilçam Ödülleri
4.Yeşilçam Ödülleri


Tarih: 2011-03-28 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


4. YEޞİLÇAM ÖDÜLLERİ –Canlı-

Sahiplerini Buluyor NTV’den Canlı yayınlanıyor

2010 Türk sinemasının en iyileri seçiliyor, Yeşilçam Ödülleri sahiplerini buluyor. Halit Ergenç ve Cansu Dere’nin birlikte sunacağı "4. Yeşilçam Ödülleri Töreni" canlı yayınla NTV’de ekrana gelecek. Yeşilçam Ödülleri saat 20.30’da Kırmızı Halı seremonisi ile başlayacak ve saat 21.00’da ise bu yılki ödüller dağıtılacak...

"Yeşilçam Ödülleri" İstanbul Lütfi Kırdar Sergi ve Kongre Sarayı’nda sahiplerini bulacak.. 2010 Türk sinemasının en iyilerinin belirleneceği törende ödülleri birbirinden renkli isimler takdim edecek. Bu yıl "Kültür Sanat Hizmet Ödülü"ne Nebahat Çehre, İzzet Günay ve Göksel Arsoy layık bulunurken ilk kez verilecek "Onur ödülü" ise Türk sinemasının duayeni Türker İnanoğlu’na sunulacak.

13 Dalda Ödül Verilecek

En iyi yönetmen, En iyi erkek oyuncu, En iyi kadın oyuncu, En iyi yardımcı erkek oyuncu, En iyi yardımcı kadın oyuncu, En iyi senaryo, En iyi müzik, En iyi kurgu, En iyi görüntü yönetmeni, En iyi sanat yönetmeni, En iyi genç yetenek ödülü ve En iyi ilk film olmak üzere 13 dalda Türk sineması ödüllendirilecek.

Ödülleri Ünlü İsimler Verecek

Türk sinemasının yıldızlarının bir araya geleceği renkli gecede; Tuncel Kurtiz, Lale Mansur, Hülya Darcan, Engin Altan Düzyatan, Meltem Cumbul, Kenan Işık, Engin Günaydin, Selma Ergeç, Melis Birkan, Hande Ataizi, Settar Tanrıöğen, Serap Aksoy, Yılmaz Köksal, Demir Karahan, Sinan Tuzcu, Bergüzar Korel, Hatice Aslan, Binnur Kaya, Nehir Erdoğan, Sinem Kobal, Ahu Türkpençe, Cansel Elçin, Özge Özpirinççi, Murat Yıldırım, Naz Elmas, Burhan Öcal’ın da aralarında yer aldığı ünlü simalar ödülleri takdim edecek.


Künye :

4.Yeşilçam Ödülleri izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı