Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
ACCORDING TO JIM
ACCORDING TO JIM
ACCORDING TO JIM


Tarih: 2007-05-14 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


ACCORDING TO JIM
Jim ve ailesi, 6. sezon bölümleri ile her pazartesi 20:00'de.
 
JIM BİRA VE SOSİS İNSANI,
CHERYL İSE ŞAMPANYA VE ÇİLEK!
ORTAK NOKTALARI BİRBİRLERİNE OLAN AŞKLARI...
 
Çağdaş bir komedi dizisi olan "According to Jim"de, Jim Belushi'yi sevecen bir aile babası olarak izliyoruz. Bir dizayn firmasında, kendisinden daha genç ve eğitimli olan kayınbiraderi Andy ile birlikte çalışan Jim, bir taraftan da blues grubuyla garaj müziği yapıyor.

"Ally McBeal"da Billy'nin güzel eşi olarak tanıdığımız Courtney Thorne-Smith ise Jim'in eşi Cheryl'i canlandırıyor. Cheryl, akıllı, entellektüel biri. Kariyer delisi erkekler yerine "sıradan" erkeklerle birlikte olmayı tercih etmiş. Sıradan, onu güldürebilen ve ona tapan... Bu tam da Jim'i tarif ediyor aslında. Onları kabaca tarif etmek gerekirse, Jim bira ve sosis insanı, Cheryl ise şampanya ve çilek...

İşin ilginç yanı bu çift çok iyi anlaşıyor. Jim, mutlu evliliğin sırrını çözmüş durumda: "Karınız konuşurken, onu dinliyormuş gibi yapıp, zaman zaman onu onaylayan sesler çıkartın" diyor.

 EÐLENCELİ BİR AİLE
Kimberly Williams tarafından canlandırılan, Cheryl'nin kardeşi Dana bir reklam şirketinde başkan yardımcısı. Bazen bencilleşebilen Dana sonunda muradına erdi ve Ryan ile nikah masasına oturdu. Küçük yeğenlerine aşık olan Dana, en çok Jim ile didişmeyi seviyor.

Cheryl'nin ufak kardeşi Andy için de "nevrotik şirin" diyebiliriz. Jim'le birlikte çalışan, ayrıca Jim'in grubunda çalan Andy bir mimar.


   
 
ACCORDING TO JIM
Jim ve ailesi, 6. sezon bölümleri ile her pazartesi 20:00'de.

Künye :

ACCORDING TO JIM izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı