Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2011-04-13 TV : ATV Saat: 23:00 Tür:Yerli Dizi


Unutulmaz OLACAK DOĞUMGÜNÜ! YAĞMUR’A PALYAÇONUN KÖTÜ SÜRPRİZİ NE?
PALYAÇO KİM?
Unutulmaz”, heyecan ve duygu yüklü  yepyeni bölümüyle 13 Nisan Çarşamba akşamı saat 23.00’de ATV’de!
Unutulmaz
(Yeni Bölüm)
79. Bölüm Özeti:
Eda’yı Aras’la otel odasında gören Harun büyük bir öfkeye kapılır. Batu’nun bu oyunu Harun’la Eda arasında bir gerginliğe yol açarken, bu oyunun bir parçası olduğunu anlayan Aras da son derece kızgındır.
Ferda hayatının en büyük bunalımını yaşarken, neler olduğunu anlayan Türkan da kızına destek olmaya çalışmaktadır.
Melda Batu ile buluşurken, Harun da Eda’ya Melda hakkındaki gerçekleri açıklamak zorunda kalmıştır.Öğrendikleri Eda’yı şaşkına çevirir.Aynı zamanda da oldukça öfkelenmiştir.
Kerem işlemediği suçun ağırlığı altında ezilirken, annesi ile duygusal bir konuşma yapar. Bu konuşma Türkan’ı daha da endişelendirecektir. Ancak Türkan’ın sorunları bununla da kalmayacaktır. Melda’nın aldığı karar Türkan’ın çaresizliğini daha da derinleştirecektir.
Doğum günü hazırlıkları Yağmur’dan habersiz sürerken, bu özel gün için hazırlık yapan birileri daha vardır!Yağmur’un anne ve babasıyla birlikte kutlayacağı ilk doğum günü herkes için gerçekten de Unutulmaz olacaktır.
En mutlu gününde Yağmur’u şok edecek olay nedir? Harun ve Eda yanı başlarındaki tehlikenin farkına varacak mı? Yoksa, palyaço en kötü rolünü  bu mutlu günde mi oynayacak? 
Bir intikam bu kadar kör edici olabilir mi?

Künye :

Yapım            : Stil Medya
Yapımcı        : Ahmet Bayram
Yönetmen        : Cem Tabak
Senaryo Grubu    : R. Haldun Ünsal, İhsan Aydın
Oyuncular        : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Mert Yavuzcan (Batu), Anıl Çelik (Kerem), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Burak Güneş (Can), Nihat Alptuğ Altınkaya.


Unutulmaz izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı