Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sıla / Yeni Bölüm
Sıla / Yeni Bölüm
Sıla / Yeni Bölüm


Tarih: 2007-05-18 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


 SILA
Bölüm 34 / Yeni Bölüm
18 Mayıs Cuma 20:00'de
 
 
Mezopotamya'nın bereketli toprakları. Hiçbir penceresi birbirine bakmayan, yüksek avlulu evleri, daracık sokakları olan topraklarda kanun tanımaz töreler, töreye karşı gelen aşk!
Kalbinde hep hasret büyütmek zorunda kalan bir kızla, töreleri ve kalbi arasında kalan Boran'ın tutkulu aşk hikayesi!
Yazgısı, onu üç yaşındayken özünden, ailesinden koparıp, İstanbul'a sürükler. Kökleri Doğuda, Batı dünyasına ait Sıla, bir yalanla büyür. Sıla başka bir dünyaya kök salmaya çalışırken o farkında değildir ki, o topraklar kızların kaderini başkaları yazar. Sıla'nın hiç duymadığı Berdel kelimesi, hayatının tüm seyrini değiştirir. Hiç tanımadığı ağabeysinin canını kurtarmak için, hiç görmediği aşiret reisi Boran'la zorla evlendirilir. Artık Sıla kocaman bir evde, yıkılmaz kuralları olan bir töreye hapistir. Sıla her gün kaçış planları yapar ama farkında değildir ki, asıl kaçmaya çalıştığı şey, içinde yavaş yavaş büyüyen Boran'a duyduğu umarsız aşktır. 
BÖLÜM ÖZETİ:

Azad'ın ölüm haberi Boran'ı derinden etkiler. Bu haberi Sıla'ya söylemekte tereddüt eden Boran, ona yalan söyleyerek evden çıkar. Sıla bir şeyler olduğunu anlar ama ne olduğunu çözemez. Boran Azad'ın öldüğü yere gider ve araştırma yaparken, olay yerine gelen polisler Boran ve adamlarını sorgulamak için karakola götürür. Cihan ise olanları babasına anlatmıştır. Babası hem hak vermiş hem de bu olanlar sonunda Boran'ı basiretsizlikle suçlamıştır. Boran karakoldan sonra hesap sormak için Cihan'ın evine gider. Karşısına dikilen amcasıyla tartışır. Bu arada Cihan'ın hastanede Ümmü'nün başında olduğunu öğrenir. Ümmü'nün durumu çok ağırdır. Doktorlar Cihan'la ümitsiz konuşurlar. Boran Azad'ın katillerini ararken, bu haberi Sönmez ailesine nasıl vereceğini düşünür. Cihan ise Ümmü'ye yaşattıkları için vicdan azabı çekmektedir. Boran haberi önce Celil'e verir ve sonuçta bütün aile aldıkları acı haberle yıkılır. Sıla yıkılmış perişan haldedir. Boran ve Cihan yine başka bir hesaplaşma için karşı karşıya kalır.

Künye :

Sıla / Yeni Bölüm izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı