Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ezgi ile Şifalı Yemekler
Ezgi ile Şifalı Yemekler
Ezgi ile Şifalı Yemekler


Tarih: 2011-05-24 TV : KANAL7 Saat: 12:30 Tür:Gezi


EZGİ İLE ŞİFALI YEMEKLER BOLU VE KÜTAHYA YOLLARINDA
Sempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunduğu Ezgi İle Şifalı Yemekler bugün Bolu ve Kütahya Simav’da. Bolu’nun Fasıl Köyü ve Kütahya’nın Simav ilçesinden eğlenceli görüntüler, hanımlarla hoş sohbetler ve birbirinden leziz yöresel yemekler ekrana geliyor.
Türkiye’nin farklı illerinden renkli insanlarla keyifli röportajlar, sağlıklı beslenmenin ve yaşamanın püf noktaları Ezgi İle Şifalı Yemekler’de.  Türkiye’nin farklı illerinden, meşhur bölgelerinden şifalı, lezzetli tarifler, beden ve ruh sağlığını gençleştiren formüller, doyurucu ve sağlıklı yemekler… Ezgi İle Şifalı Yemekler Bolu ve Kütahya’dan izleyicilere sesleniyor. Programda Bolu ve Kütahya’nın yöresel lezzetleri, birbirinden hünerli Fasıl Köyü’nün hanımlarıyla hoş sohbetler, Abant kebabı, hoşmerim tatlısı ve Simav’ın kuru fasulye tarifi izleyicilerle paylaşılıyor.
Sempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler’de her gün lezzetle sağlık aynı ekranda buluşturuluyor. Ezgi Sertel her bölümde izleyicilere Türkiye’nin farklı bir bölgesinden sesleniyor. Anadolu’nun farklı yerleri, birbirinden leziz yemekleri, her bölgenin meşhur tarifleri, renkli görüntüler, neşeli sohbetler hafta içi her gün Ezgi İle Şifalı Yemekler’de.

Künye :

Ezgi ile Şifalı Yemekler izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı