Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yaşayan Ekonomi
Yaşayan Ekonomi
Yaşayan Ekonomi


Tarih: 2007-05-19 TV : KANAL7 Saat: 13:30 Tür:Diğer


Yaşayan Ekonomi

Cumartesi 13:30

Yaşayan Ekonomi, kaliteyi ve üretimi öncelikli ilke edinenlerle izleyicileri tanıştırıyor.

Ünal Tanık'ın hazırlayıp sunduğu Yaşayan Ekonomi'de bu hafta, Avon'un Gebze'deki Operasyon Merkezi, başarıya giden yolda kariyer planlamasının önemi, ürününe ve adına güvenen bir girişimcinin başarı öyküsü, ette markalı rekabet, TOKDER'den ilginç öneri ve ekonomiden haberler ekrana gelecek.

Dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik organizasyonu Avon, yeni Operasyon Merkezini Gebze'de açtı. 20 milyon dolarlık yatırımla hayat bulan Operasyon Merkezi'nin en önemli amacı siparişlerin hızlı ve eksiksiz gönderilmesi. 120 yıldır kadınların kadınlar için çalışmasını sağlayan Avon'un yeni merkezi ve hedefleri Yaşayan Ekonomi'de.

Kariyer planlamasının önemine dair canlı bir örnekle söyleşi. Lise son sınıfta geleceğinin 25 yılını planlayan ve bugün başarılı bir akademisyen olan Prof. Dr. Osman Özsoy'la keyifli bir söyleşi Yaşayan Ekonomi'de. Geçen 25 yıllık süreçte akademik hayattan isteklerine hatta evlilik tarihine kadar gün be gün saptadığı tarihlerde hedeflediği noktalara ulaşan Prof. Dr. Osman Özsoy hayatını Yaşayan Ekonomi'ye anlattı.

Ürün yüzde yüz yerli ama isimler farklı ülkeleri çağrıştırıyor. Son dönemde sıkça yapılan bu uygulamaya karşı bir firma var ki, başarı için kalitenin şart olduğunu ortaya koyuyor. Sabri Özel başarısının ardında yatan sırları Yaşayan Ekonomi'ye anlattı.

Ette kızışan rekabet markalaşmayı ve ucuz fiyatı da beraberinde getiriyor. Hem markalaşıp hem ucuza et satmayı başarabilen Şalvarlı Et, başarının sırrını Yaşayan Ekonomi'ye anlattı.

Tüm Oto Kiralama Derneği TOKDER, rent a car sektörünün dününü bugününü ve geleceğini masaya yatırdı. Başkan İlhan Yılmaz; "devlet rent a car'a dönsün sırtındaki kamburdan kurtulsun" mesajını verdi.

Ayrıca programda; tanıtımı Türkiye'de yapılan Shell'in tasarruflu ürünü Diesel Extra, Ülker Gıda'nın 2007 yılı yatırımları, toplu taşımada önemli bir adım olan Kentkart-Paracard işbirliği ve ekonomideki gelişmeler ekrana gelecek.

*****

Para piyasalarının yanı sıra reel sektörde de yaşanan yenilikler ve sıcak gelişmeler ekranlara geliyor. Yeni yatırımlar, fuarlar, açılışlar, ürünler, hizmetler, ortaklıklar ve reklamlar Yaşayan Ekonomi'de.

İş dünyasında yeni girişimleri, yeni iş fikirlerini ekranlara taşıyan Yaşayan Ekonomi ayrıca, ekonomide hafta içinde yaşanan gelişmeleri tüm ayrıntılarıyla ekrana taşıyor.

Künye :

Yaşayan Ekonomi izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı