Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hafta İçi Her Gün Nilgün Belgün
Hafta İçi Her Gün Nilgün Belgün
Hafta İçi Her Gün Nilgün Belgün


Tarih: 2007-05-21 TV : TV8 Saat: 08:30 Tür:Yaşam


Hafta İçi Her Gün Nilgün Belgün

Her Gün 08:30

Sanat dünyasının ünlü ismi Nilgün Belgün, yepyeni bir sabah kuşağı programıyla tv8 izleyicileriyle buluşuyor: HAFTAİÇİ HER GÜN NİLGÜN BELGÜN...
Sanat dünyasından güzelliğe, magazin gündeminden sağlık sorunlarına, kültür sanat etkinliklerinden sosyal etkinliklere kadar her konunun masaya yatırılacağı program, 22 Ocak Pazartesi gününden itibaren haftaiçi her gün 08:30/10:00 saatleri arasında tv8 ekranlarına gelecek.

İŞ ARAYANLAR EKRAN BAŞINA

BAŞVURULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kalitesi ve konsepti ile televizyonların sabah kuşağına yeni bir nefes getiren "Hafta İçi Her Gün Nilgün Belgün", iş arayan seyircilerine iş imkanı sağlamaya çalışacak. İzleyicilerine umut kapılarını aralamayı gaye edinen programda, her hafta pazartesi günleri belediye başkanları, işadamları, insan kaynakları yöneticileri konuk olarak ağırlanacak. İş imkanı sağlanmasının yanı sıra, hayata atılmayı bekleyen yüz binlerce gencin de bilgilendirilmesini hedefleyen programda, iş başvurularında izlemeleri gereken yollar, mülakat teknikleri ve özgeçmiş hazırlanması konusunda profesyonel kaynaklardan yararlı bilgiler aktarılacak.

Dinamik ve akıcı formatı ile izleyenlerin sabah saatlerini renklendiren program, iş arayan seyircilerini işverenler ile buluşturarak, yaşamımızın en önemli noktalarından biri olan çalışma hayatına da rehberlik edecek.

Adaylar, tv8 ve Yenibiriş'in internet sitelerinden başvurularını yapabilecekler. Uygun bir pozisyonda işe yerleştirilen adaylar daha sonraki haftalarda programda duyurulacak.

Yine her hafta Pazartesi günleri programa konuk olacak ünlü bir astrolog, farklı bakış açısıyla burçların haftalık değerlendirmesini yapacak.

HAYATA DAİR MAGAZİN Nilgün Belgün, haftanın en popüler magazin olaylarını ve gündemin gözden kaçan detaylarını, birbirinden ünlü konuklarıyla birlikte keyifli bir sohbet eşliğinde ekranlara yansıtacak.

KADINLAR MATİNESİ Hanımlar ekran başına... Programda her Çarşamba Kadınlar Matinesi var... Sadece kadınların konuk olacağı, kadınların çalıp söyleyeceği ve hünerlerini sergileyeceği bölüme, izleyiciler de ürettikleri eserleriyle canlı yayında konuk olacaklar. Hanımlar! Çarşamba günleri kimseye randevu vermeyin, matinenizi kaçırmayın...

GÜZELLİK, MODA, ESTETİK, SAÐLIK Programa her Perşembe günleri güzellik, estetik, sağlık ve moda dünyasında dalında uzman kişiler konuk olacak... Bilinmeyenler günışığına çıkarılacak, yenilikler ekranlara yansıtılacak.

Haftaiçi Hergün Nilgün Belgün'e 18 Mayıs Cuma günü Türk Halk Müziğinin sevilen sanatçıları Şakir Önel Günhan ve Muzaffer Akgün konuk oluyor... Belgün'ün konuklarıyla keyifli bir söyleşi gerçekleştireceği programda Akgün ve Günhan Türk Halk Müziği'nin sevilen eserlerini seslendiriyor. 
 

SUNAN : Nilgün Belgün
YAPIMCI : Ph Yapım
YÖNETMEN : Vesile Sezer
:

Her Gün 08:30

Künye :

Nilgün Belgün


Hafta İçi Her Gün Nilgün Belgün izle -> TV8 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı