Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Shameless
Shameless
Shameless


Tarih: 2011-07-10 TV : CNBC-E Saat: 23:00 Tür:Yabancı Dizi


Utanmaz adam ve ailesi şimdi de CNBC-e ekranında      
 “Shameless
Shameless’ta, altı çocuk ve bir bekar babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarına tanıklık edeceğiz.
Sahtekarlık onda, alkol onda... Chicago varoşlarının bağrından kopan en çarpık ailenin reisi Frank Gallagher tanıyıp tanıyabileceğiniz en utanmaz adam. ABD’de yayınlandığı kanalda yedi senenin en yüksek reytingine ulaşan Shameless, şimdiden eleştirmenlerin gözdesi.
Her dakika, her şeyin olabileceği bir evde ailesini bir arada tutmaya çalışan genç bir kız... Annesi uzun süre önce evi terk etmiş ve nerede olduğunu hiç kimseler bilmiyor. Babası bütün zamanını içki içmekle harcıyor ve gece eve geldiğinde bulduğu ilk köşede sızıp kalıyor. Kendisinden küçük kardeşleri ise kendi başlarının çaresine bakmayı çoktan öğrenmişler. Bütün bunlara rağmen, ya da belki de bu sebeplerden dolayı; ailenin tüm fertleri birbirlerine sımsıkı sarılmaya çalışıyor.
Frank Gallagher kendi tabiriyle bir baba, bir öğretmen, bir akıl hocası ve küçük gemisinin kaptanı... Her biri başka bir alem, altı zeki çocuğun bekar babası olarak kendisiyle gurur duyuyor. Onların kendisi olmasa da -hatta kendisi olmasa daha iyi- ayakta kalabileceklerini biliyor. Ruhunun kimselere göstermeyi sevmediği derinliklerinde, çocuklarını hayattaki her şeyden daha çok önemseyen yumuşak ve masum bir yan var. Üstelik bu hayattaki en önemli şeyi, yani görkemli bir parti nasıl verilir, çok iyi biliyor...

Künye :

Shameless izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı