Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İkbal’le Diyar Diyar
İkbal’le Diyar Diyar
İkbal’le Diyar Diyar


Tarih: 2011-07-20 TV : KANAL7 Saat: 19:00 Tür:Gezi


GÜLLER DİYARI ISPARTA’DAN RENGÂRENK GÖRÜNTÜLER İKBAL’LE DİYAR DİYAR’DA
Her hafta Anadolu’nun farklı yörelerinin güzelliklerini ekrana taşıyan, aynı zamanda yörenin sanatçılarını hemşehrileriyle buluşturan İkbal Gürpınar bu hafta Isparta Aksu’dan rengârenk bir bölümle ekrana geliyor.
İkbal’le Diyar Diyar’da her hafta ayrı bir yörenin gelenek ve göreneklerini tanıtıyor… İkbal Gürpınar bu hafta güller diyarı Isparta’dan birbirinden özel görüntülerle ekrana geliyor. Bu haftaki bölümde doğup büyüdüğü Isparta’dan ayrılmayıp müzik araştırmalarına devam eden Türk Halk Müziği sanatçısı Ertan Akmanoğlu birbirinden güzel türkülerini programda seslendiriyor. Güller diyarı Isparta’da gülden nelerin üretildiğini gördükçe şaşıracaksınız. Birbirinden güzel görüntülerle Isparta Aksu köyleri, kına geceleri, düğünleri, ritimli çekiç sallamaları ile demire şekil veren nalbantın ilginç öyküsü… Kınadan önce “oku” dağıtan kadınlar… Hepsi ve daha fazlası İkbal’le Diyar Diyar’ın Isparta Aksu’dan ekrana gelecek yeni bölümünde.
İkbal’le Diyar Diyar programı her bölümünde Anadolu’nun doğal güzelliklerini, sosyal dokusunu, kültürünü, geleneklerini ve göreneklerini, turizmini ve mutfağını ekranlarınıza getiriyor. İkbal’le Diyar Diyar’la her hafta Anadolu yollarının tozunu attıracak, doyumsuz bir seyahate çıkacaksınız.
“İkbal’le Diyar Diyar” her Çarşamba saat 19.00’da Kanal 7’de. Bu keyifli yolculukta siz de yerinizi alın, geride kalmayın!

Künye :

İkbal’le Diyar Diyar izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı