Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar


Tarih: 2011-07-29 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


KÜÇÜK SIRLAR
Şimdilik sırları küçük, oyunları eğlenceli.Oysa harikalar diyarında her şey tozpembe değil...
Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Kadir Doğulu, İpek Karapınar, Birkan Sokullu gibi isimlerin paylaştığı Küçük Sırlar, Cuma akşamları Star TV’de!
51.bölüm:
 Ayşegül ve Çetin evde yalnız romantik bir gece geçirmeyi umarken Ömer ve Neslişah aniden eve dönerler. Ömer ve Neslişah bir açıklama beklerken Ayşegül, Çetin’in sevgilisini çağırdığını ve onu evden göndermeye çalıştığına dair bir yalan atar. Çetin’de onu destekler. Bu seferlik yakalanmaktan kurtulurlar ama artık Neslişah’ın iyice dikkatini çekmişlerdir.
Arzu Ceyla’nın gittiğini, Ali’nin onu tercih ettiğini öğrendiğinde koşarak Ali’ye gider ama Ali, onunla yeniden beraber olmayı düşünmemektedir. Hayal kırıklığına uğrayan Arzu, Ali’nin onu Saygın’dan kıskandığını fark edince yeniden ümitlenir. Ali farkında olmadan Arzu’nun hazırladığı tuzağa düşer.
Su ve Demir’in ilişkilerini saklama çabaları, başlarına beklenmedik olayların gelmesine sebep olur. Demir bir yandan da Meriç’le uğraşmaktadır. Meriç sürekli para harcamaktadır. Meriç’in alışveriş hastalığı ile baş edemeyeceğini anlayan Demir, onu durdumak için farklı bir  yöntem bulur. Neslişah Çetin’in esrarengiz sevgilisini eve davet etmek ister. Ayşegül onu şüphelendirmemek için bir sahte sevgili bulup tanıştırmayı önerir. 

Künye :

Yapım                : Tims Production – Timur Savcı
Yönetmen            : Cevriye Demir
Müzik                : Sarp Özdemiroğlu, Erkin Arslan               
Senaryo            : Nükhet Bıçakçı, Aylin Alıveren
Oyuncular            : Sinem Kobal (Su), Burak Özçivit (Çetin), Merve Boluğur (Ayşegül), Birkan Sokullu (Demir), İpek Karapınar (Arzu), Kadir Doğulu (Ali), Ecem Uzun (Meriç), Mehmetcan Mincinozlu (Aslan Cem Mabeynci), Gonca Vuslateri (Ceyla), Dilara Öztunç (Heves), Yıldız Kültür (Fikriye), Şenay Gürler (Şebnem), Ebru Akel (Biricik).


Küçük Sırlar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı