Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gönülden Sesler
Gönülden Sesler
Gönülden Sesler


Tarih: 2011-07-31 TV : KANAL7 Saat: 21:00 Tür:Yarışma


GÖNÜLDEN SESLER İLAHİ YARIŞMASINDA ELEMELER TAMAMLANDI
Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı başlıyor… “En güzel ilahiyi ben söylerim” diyenler ve sesine güvenenler birinci olabilmek için yarışıyor… “Gönülden Sesler” yarışma programında gönülleri derinden fetheden ilahiler, birbirinden güzel sesler eşliğinde kulaklarınızın pasını silecek. Gönülden Sesler, elemelerin gösterileceği ilk bölümüyle 31 Ağustos Pazar günü 21.00’de Kanal 7’de.
Kanal 7 ekranlarında seviyeli, iddialı ve benzerlerinden ayrılan yepyeni bir yarışma programı başlıyor… Türkiye’nin dört bir yanında yapılan elemelerle seçilen yarışmacılar, uzman jüri üyelerinin karşısında performanslarını sergiledi.
Yarışma programının elemeleri, Türkiye’nin farklı illerinde yapıldı. Yarışma programının Jüri üyeleri ise Türkiye’nin mesleklerinde önde gelen isimleri Tasavvuf Sanatçısı ve İlahiyatçı Mustafa Demirci, Kanal 7 Televizyonu’nun sevilen ismi İkbal Gürpınar ve Türk Sanat Müziği sanatçısı Yıldırım Bekçi’den oluşuyor. Yarışmada ayrıca her programda bir de sürpriz konuk jüri üyesi olacak…
13 hafta sürecek zorlu maratonun sonunda birisi “Gönülden Sesler” yarışma programının birincisi olacak! Birinci olacak kişiyi sürpriz bir hediye bekliyor. Ruhunuzu dinlendirecek, sizi en derinden etkileyecek yarışmacılara oylarınızla da destek olabilirsiniz.  “Gönülden Sesler” Kanal 7’de başlıyor.
Başvurusu alınan yarışmacılar çeşitli illerde ve otellerde elemelere katıldı. Elemeler sonucu seçilen yarışmacılar ilerleyen zamanda canlı yayında jüri önünde yeteneklerini sergileyecekler ve birinci olmak için büyük bir yarışa girecekler.
Empati Film’in hazırladığı yarışma programının yapımcılığını ise televizyonculuğun usta ismi İsmail Umaç ve İlkay Buharalı üstleniyor.

Künye :

Gönülden Sesler izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı