Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İftar Saati
İftar Saati
İftar Saati


Tarih: 2011-08-01 TV : KANAL7 Saat: 17:00 Tür:Yaşam


İFTARIN COŞKUSUNU MUSTAFA KARATAŞ İLE  KANAL 7’DE YAŞAYIN
Ramazan Ayı’nın ilk iftar coşkusu Kanal 7 ekranlarında… İlahiyatçı Doç. Dr. Mustafa Karataş’ın sunacağı Mustafa Karataş İle İftar Saati programı Ramazan boyunca her gün 17.00’de canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında olacak… İlk programın konukları; Uzman Dr. Ender Saraç ve Kadıköy Fenerbahçe Camii İmam Hatibi Fatih Akman.
Tasavvuf müziği sanatçılarının söyleyeceği ilahilerle renklenecek programda Ramazan’a özel eserler canlı yayında seslendirilecek. Mustafa Karataş’ın Ramazan ayının güzelliklerini anlamaya dönük sohbeti, canlı telefon bağlantıları ve Ramazan ayının manevi coşkusu İftar Saati’yle canlı yayınla Ramazan boyunca Kanal 7’de. Programda ayrıca, Sedat Uçan birbirinden güzel ilahileriyle programa renk katacak. programın konuğu Uzman Dr. Ender Saraç, Ramazan’da doğru sıvı tüketimi, kan şekerinin kontrol edilmesi, halsizlik, baş ağrısı, reflü ile mücadele, beden ile değil ruhen oruç tutmak, Ramazan’da halsizlik ve cinsellik hakkında çok önemli bilgilerle ekrana gelecek. Kadıköy Fenerbahçe Camii İmam Hatibi Fatih Akman da okuduğu Kur’an-ı Kerim’le programa renk katacak.
İlahiyatçı Doç. Dr. Mustafa Karataş’ın sunacağı İftar Saati programında Kur’an-ı Kerim ve ilahilerle her iftarda manevi bir atmosfer yaşanacak. Sanatçılar birbirinden güzel ilahileriyle, Mustafa Karataş ise stüdyodan yaptığı canlı yayınla Ramazan’ın coşkusunu evlerinize taşıyacaklar. Ramazan coşkusunu içinde taşıyanlar her akşam iftar sofralarında yerlerini alacak… Dualar, ilahiler, canlı telefon bağlantıları, her gün farklı bir konunun işleneceği özel bölüm ve manevi bir atmosferle renklenen dopdolu bir iftar programı Kanal 7’de ekrana gelecek.

Künye :

İftar Saati izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı