Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Doktorum
Doktorum
Doktorum


Tarih: 2011-09-05 TV : KANAL D Saat: 09:00 Tür:Yaşam


Doktorum” yeni sezona bugün başlıyor!
Kanal D’nin, sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı  “Doktorum” bugün ( 5 Eylül Pazartesi) yeni sezona merhaba diyor.      Hafta içi her sabah saat 09:00’da ekrana gelecek olan programda, yeni sezonda da yine pek çok hastalığın belirtilerini ve yepyeni tedavi yöntemlerini uzman doktorlar eşliğinde ekrana taşınacak.
Ekranların en kapsamlı sağlık programı Doktorum’da ayrıca, 7’den 70’e herkesin sorunu olan fazla kilolarla mücadele konusunda hemen her gün, her bünyeye uygun yeni bir metot anlatılacak. Bugüne kadar onlarca kez diyete başlayıp, zayıflama konusunda başarısız olan herkes, Doktorum’un içeriğinde mutlaka kendine uygun bir yöntem bulabilecek.
Doktorum, bugüne kadar tüm doktorların herkese tavsiye ettiği “günde en az 30 dakika egzersiz yapın” söylemini de bir adım öteye götürerek, tüm Türkiye’yi Zumba Dansı yapmaya davet edecek. Donanımlı bir eğitmen eşliğinde yapılacak olan ve herkesin öğrenebileceği figürlerden oluşan bu dans ,2011-2012 sezonunun en çok konuşulan yeniliklerinden biri olacak.
Doktorum, sigarayı bırakmayı düşünen ama bunu uygulamaya geçiremeyenler için de fırsat yaratacak. Her türlü hastalığın birincil sebepleri arasında yer alan sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenler, telefon ve e-posta başvurusuyla değerlendirmeye alınarak, tedavi olma imkanına kavuşabilecek.
Bugüne dek pek çok ilginç hastalığın da vakalar üzerinden anlatıldığı Doktorum yeni sezonda da izleyenleri ilginç hastalıklar, bu hastalıkların belirtileri ve bunların tedavi yöntemleri ile tanıştıracak.
Sezonun ilk programının konuğu ise, sağlıklı beslenme ve diyet konusunda ülkemizin en yetkin isimlerinden Doç. Dr. Taylan Kümeli olacak. Kümeli, Ramazan ayı ve Şeker Bayramı’nda alınan kilolardan kurtaran çok özel diyet listelerini canlı yayında verecek. Ayrıca yepyeni zayıflama yöntemi olan ve kilo vermek isteyen herkesi “damak zevkine uygun olarak zayıflatan” Besin Atlası diyetinin detaylarını da ilk kez Doktorum’da açıklayacak.

Künye :

Doktorum izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı