Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2011-09-06 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
“ iki yalnız bir yastıkta”
Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  yeni sezonun ilk bölümüyle bu akşam Star TV’de!
Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?
109. Bölüm:
Yıllardır evinde ve kasap dükkânında görmeye alıştığımız Necati Usta, bu kez ceza evinde. Kardeşi ile ortak kurduğu şirketin kanunsuz işlerde kullanılması nedeniyle demir parmaklıklar ardına düşen Necati Usta,  çok sevdiği papatyasına ve çocuklarına tekrar kavuşabilecek mi? Feride’nin aylardır süren hasreti son bulacak mı?
Necati usta üç aydır ceza evindedir ve onun olmadığı zaman içerisinde, çarşıda ve  çevrede bir sürü değişiklik olmuştur. Özge, dört aylık hamiledir ve Seyfo ile bebek heyecanını yaşamaktadırlar. 
Yusuf, sonunda aşkına kavuşmuş ancak, kayınpederinin zoru ile çok sevdiği çaycılık işini bırakmıştır. Artık çay ocağının yeni bir sahibi vardır. 
Büyük değişiklerle ve sürprizlerle Papatyam yeni sezondaki ilk bölümüyle sevenleri ile buluşuyor.

Künye :

Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Caner Güler
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven
Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı