Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Star Akademi
Star Akademi
Star Akademi


Tarih: 2011-09-06 TV : STAR TV Saat: 22:15 Tür:Yarışma


 “STAR AKADEMİ BÜYÜK FİNAL HEYECANI!”
Star Akademi’de sıra büyük finalde!  7 star adayı, Akademi’nin galibi olmak ve büyük ödül 100.000 TL’nin sahibi olmak için canlı yayında kıyasıya yarışacaklar. Dev isimlerin konuk olacağı Star Akademi, final bölümüyle 6 Eylül 2011 Salı akşamı, Star TV ekranlarında!
10 haftadır büyük bir heyecanla devam eden Star Akademi’de bu hafta, final heyecanı yaşanıyor. Şaşırtıcı jüri üyelerinden renkli yarışmacılarına, görkemli gala gecelerinden başarılı eğitmenlerine kadar yaza damgasını vuran Star Akademi, 6 Eylül 2011 Salı akşamı final bölümüyle Star TV ekranlarına geliyor.
100 BİN TL’lik BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ KİM OLACAK?
18 yetenekli genç ile başlayan Star Akademi’de, geriye sadece en iyi 7 star adayı kaldı. Haftalardır büyük bir mücadele içinde olan star adaylarından Sare, Hayrettin, Burak, Giray, Levent, Mekiye ve Yiğit için en zorlu sınav zamanı... 7 finalist, Salı akşamı, Türkiye’nin yeni starı olmak ve 100.000 TL’lik büyük ödülün sahibi olmak için kıyasıya yarışacaklar. Geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde elenmekten son anda kurtulan Burak, bakalım final haftası, bu şansını iyi değerlendirebilecek mi?

JÜRİ İÇİN KARAR ANI!
Muhteşem performanslarıyla canlı yayında olacak olan star adaylarından, izleyici oylarıyla haftanın birincisi seçilen isim, doğrudan finale kalmaya hak kazanırken, Sertab Erener, Samsun Demir, Ajda Pekkan ve Ertuğrul Özkök’ten oluşan jüri ise canlı yayında zor bir karar verecekler. Geriye kalan 6 finalistten sadece 2 star adayını finale taşıyacak olan jüri, bakalım hangi star adaylarını seçecek?

ŞEHRAZAT’AN AKADEMİ’YE ÖZEL BESTE!
Finale çıkan 3 star adayı, yepyeni performanslarıyla canlı yayında, izleyici karşısında son kez ter dökecek. Bugüne kadar Demir Demirkan, Fuat Güner, Mustafa Ceceli, Niran Ünsal gibi pek çok dev ismi Akademi sahnesinde ağırlayan ve yarışmacılara, Türkiye’nin en önemli starlarıyla aynı sahneyi paylaşma fırsatı sunan Star Akademi büyük finali için ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat, Akademi’ye özel bir beste hazırladı. Star Akademi için özel olarak bestelenen bu yepyeni Şehrazat şarkısını seslendirecek olan 3 finalist, izleyenleri Star TV ekranlarına bağlayacak. Şehrazat’ın Star Akademi’ye özel hazırladığı bu bomba gibi yepyeni şarkısı merakla bekleniyor.
TÜRKİYE’NİN YENİ STARI OYLARINIZLA BELLİ OLACAK!
6 Eylül 2011 Salı akşamı, muhteşem finali ile Star TV ekranlarına gelecek olan Star Akademi’de, finale çıkamaya hak kazanan 3 star adayından sadece biri Türkiye’nin yeni starı ve 100.000 TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. İzleyici oylarıyla Akademi’nin galibi olacak yarışmacıları ister cep telefonunuzdan ister internetten destekleyebilirsiniz. Desteklediğiniz yarışmacının   ismini yazıp 2656’a gönderebilir ya da www.facebook.com/starakademi adresinden “Oy Ver, Destek Ol” butonuna tıklayarak oyunuzu verebilirsiniz. Bu muhteşem ve heyecanlı büyük finali kaçırmayın!..

Künye :

Star Akademi izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı