Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ay Tutulması
Ay Tutulması
Ay Tutulması


Tarih: 2011-09-10 TV : STAR TV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


AY TUTULMASI
Yeni gününde, yeni bölümüyle!
“Kader, kardeş olmalarını değil düşman olmalarını istedi.”
Yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Feride Kaytan’nın yaptığı senaryosunu Sema Tensi ile S. Aytül Tensi’nin yazdığı başrollerini Naz Elmas, Kenan Ece, Nur Erkul, Laçin Ceylan, Mesut Akusta, Tülay Günal,Mehmet Esen, Tuğçe Ersoy, İskender Bağcılar, Serdar Özer, Dicle Alkan, Ogün Kaptanoğlu, Güneş Hayat,Gamze Süner Atay, Gaye Cankaya, Cihan Bıkmaz, Nilay Cennetkuşu ve Tülin Oral’ın paylaştığı “Ay Tutulması” bu akşam Star TV’de.
4. Bölüm Özet:
ŞEVKET’İN EVLİLİK TEKLİFİ BOMBA ETKİSİ YARATIR.
SÜREYYA, ŞEVKET’İN BU GURUR KIRICI TUTUMUNA HİÇ BEKLENMEDİK BİR TEKLİFLE CEVAP VERİR.
DİĞER KIZININ DA HAYATTA OLDUĞUNU ÖĞRENEN LEYLA CEPHESİNDE İSE ÇOK ÖNEMLİ BİR GELİŞME YAŞANIR.
Şevket’in açıklaması ile düğünün havası tamamen değişir, Şebnem’in en mutlu günü bir anda kâbusa döner.  Kenan ise büyük öfke içindedir ve Ayla’yı vazgeçirmeye çalışır. Şevket’in evlilik teklifi Ayla ile ailesini de karşı karşıya getirir. En büyük tepki ise babası Hasan’dan gelir. İki kızının da yaşadığını öğrenen Leyla bilgi almak için tekrar hastaneye gider fakat bu kez çok farklı bir tepki ile karşılaşır. Köşeye sıkışan İsmet de Şevket’i uyarmaya gider. Kadınlık gururu incinen Süreyya, vakit kaybetmeden karşı atağa geçer. Karşısına hiç beklemediği bir teklifle çıkar.  Kenan’ın kayıp saatinin Ayşe’de olduğunu düşünen Ayla onunla konuşur. Ayşe suçlamayı reddedince de konuşma tartışmaya döner ve sesler yükselir. Ancak iki arkadaş yalnız değildir, bir başkası daha konuşulanları dinlemektedir.  Kızlarını aramaktan vazgeçmeyen Leyla, ise takip edilmektedir.

Künye :

Yapımcı    : D Yapım
Yönetmen    : Feride Kaytan
Senaryo    : Sema Tensi, S. Aytül Tensi
Oyuncular     : Naz Elmas( Ayla ), Kenan Ece ( Kenan), Nur Erkul (Şebnem), Laçin Ceylan (Leyla), Mesut Akusta (Şevket),Tülay Günal( Süreyya), Mehmet Esen(Rıza), Tuğçe Ersoy(Ayşe),İskender Bağcılar(Hasan),Serdar Özer(Zafer), Dicle Alkan( Ceren) Ogün Kaptanoğlu (Veysel),Güneş Hayat(Hayriye),Gamze Süner Atay(Sevgi),Gaye Cankaya(Sofi), Tülin Oral(Aliye)Cihan Bıkmaz, Nilay Cennetkuşu ve


Ay Tutulması izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı