Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Seni Bana Yazmışlar
Seni Bana Yazmışlar
Seni Bana Yazmışlar


Tarih: 2011-09-11 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


BURCU’NUN GİZLİ AŞKI KİM?
Sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek…
SENİ BANA YAZMIŞLAR
(Yeni Dizi)
6.Bölüm Özet
Mehmet maskeli ve kostümlü halde, tıpkı tanıştıkları günkü gibi Burcu’nun hayatını kurtarınca aklına yeni bir fikir gelir. Gerçek kimliğini açıklamadan, kendine ‘Gizemli yabancı’ havası vererek Burcu’ya mektuplar yazacak, mesajlar yollayacak, çiçekler alacak ve kızı tekrar kendine aşık edecektir. Bu fikri öğrenen Zeynep hemen kolları sıvar ve ‘Gizemli yabancı’ ile Burcu’nun arasını yapmaya girişir.
Bu arada Muhteşem’in tehditiyle bunalan Yalçın cafeye gelen herkesten şüphelenmekte, paronayakca davranmaktadır. Onun bu durumu cafenin işlerini etkilemeye başlayınca Burcu olaya el koyar ve onu bir psikoloğa görünmesi için ikna eder. Yalçın’ın yanında asistan olarak işe giren Cansu’dan bu gelişmeyi öğrenen Zeynep ve Mehmet, Yalçın’ın gideceği psikoloğun yerine sürpriz birini geçirirler.
Bu gelişmelerin yanı sıra, Emre Cansu’nun kalbini kazanmaya çalışırken, Nihat da yıllar sonra karşısına çıkan gençlik aşkı Mediha ile Zeynep’in ablası Ayşe arasında kalmıştır.

Künye :

Yapımcı        : Sinetel
Yönetmen     : Barış Yöş
Senaryo        : Banu Kiremitçi Bozkurt
Süpervizör    : Ziya Öztan
Oyuncular     : Yeliz Kuvancı(Zeynep), Ali İl(Mehmet), Cemal Hünal(Yalçın), Dilşad Çelebi(Burcu), Anıl Çelik(Emre), Erdem Akakçe(Nihat), Gökçe Sezer(Ayşe), Tuna Orhon(Osman), Gümeç Alpay(Sezen), Duygu Çetinkaya(Cansu)


Seni Bana Yazmışlar izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı