Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sende Gitme
Sende Gitme
Sende Gitme


Tarih: 2011-09-12 TV : TRT 1 Saat: 19:55 Tür:Yerli Dizi


SEN DE GİTME
20. BÖLÜM
 “Eski Defterler”
NTC Medya’nın yapımını üstlendiği TRT 1’in iddialı dizisi Sen De Gitme’nin heyecan dolu bu bölümünde; Zerrin, Mehmet’i Elif’in tedavisine karışmaması konusunda uyarır. Hastanenin psikiyatristi Selim’i Mehmet’i gözlemlemesi için görevlendirir. Zerrin yıllar önce işinden oluşunu İlker’e bağlar ve her fırsatta bunun hesabını sorar. Mehmet’in geçmişini ve şu anki ruh halinin yerinde olmayışını Rauf’a anlatır. Hastane içinde Zerrin rüzgarı esmeye başlar. Zerrin, Ceyda’nın düzenini kökten değiştirmeye çalışır.
Ceyda’nın istifa sonrasında yeniden bir şeyler yapması gerektiğini düşünür. Evindeki boş bir bölümü muayenehane olarak düzenleyip evde çalışmaya karar verir. İlker her fırsatta çocuğun kendisinden olmadığını söylese de Ceyda’yı inandıramaz.
Cemal ve Mehmet arasında gerilen ipler Cemal’in Mehmet’i Zerrin’e şikayet etmesiyle kopar. Elif’in uyanmaması herkesin gerilmesine sebep olur. Mehmet sürekli Elif’in başında konuşmakta onu uyandırmaya çalışmaktadır. Fakat Elif dönmek istemez.
Elif’in uyanmaması Mert’in durumunu zora sokar. Mert’i daha fazla gözaltında tutmayan karakol onu ıslahevine gönderir. Mert mahkemeye kadar ıslahevinde kalacaktır.           
Rauf’un yeniden Zerrin’i işe aldığını öğrenen Müjgan bu durumdan pek de hoşnut değildir. Müjgan Rauf’dan habersiz hastaneye gidip Zerrin’in karşısına dikilir.
Yönetmenliğini Türkan Derya’nın yaptığı, senaryosu Özgür Evren Heptürk’ün kaleminden çıkan Sen De Gitme’nin oyuncu kadrosunda; Sinan Albayrak, Sezin Akbaşoğulları, Alican Yücesoy, Burç Kümbetlioğlu, Miraç Eronat, Serdar Orçin, Didem İnselel, Atilla Şendil,  Müge Akyamaç, Rüzgar Aksoy , Hande Doğandemir, Kemal Uçar, Eslem Akar, Meltem Parlak, Fırat Topkorur, Şinasi Yurtsever, Bulut Köpük,  Mine Bıçakçı, Şeniz Kurultay, Candan Ünal, Merve Dağlı, Mutlu Güney ve Bulut Aras yer alıyor.

Künye :

Sende Gitme izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı