Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Tövbeler Tövbesi
Tövbeler Tövbesi
Tövbeler Tövbesi


Tarih: 2011-09-13 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


FİDAN’IN ZOR KARARI…FİDAN MAHİR’İ KURTARABİLECEK Mİ?
TÖVBELER TÖVBESİ   (Yeni Bölüm)
24.Bölüm Özeti:
Mahir ve Oktay hesaplaşması, Mahir’in zaferiyle sonuçlanmak üzeredir. Oktay “beni burada öldürmezsen ileride elimden çekeceğin var” der ama Mahir, hiçbir şey yapmadan Oktay’ın yanından ayrılır. O sıralarda Bahtiyar’ın, Parrot’u soyduğundan haberi yoktur.
Ertesi sabah, Mahir ve Fidan, baş başa, yalnızca kendilerine ait bir gün geçirebilmek için İstanbul’dan ayrıldıklarında, Mahir,  Parrot Soygunu’nun baş zanlısı olarak aranmaktadır.  Polis her yerde Mahir’i aramaktadır.  Zahide ve Hasan, oğullarının hırsızlıkla suçlandığını duyunca yıkılırlar. Fidan ve Mahir mahalleye döndüklerinde Mahir tutuklanır.  Akdağ Ailesi için çöküş süreci başlamıştır. 
Oktay, Fidan’a ahlaksız bir teklifle gelir. Parrot’un soyulduğu sırada, ikisi birliktedir. Oktay, Mahir’in hırsız olmadığını bilmektedir. Fidan’a “Mahir’i terk et, onun lehine şahitlik yapayım” der.  Şimdi, Fidan’ı büyük bir sınav beklemektedir. Ya Mahir’in göz göre göre hapse girmesine göz yumacak ya da Mahir’i kurtarabilmek için yeniden Oktay’a dönecektir. 

Künye :

Yapım            : Limon Yapım
Yapımcı            : Hayri Aslan
Proje Tasarım-Senarist    : Zülküf Yücel
Yönetmen            : Aydın Bulut
Oyuncular            : Cemal Toktaş (Mahir Akdağ), Tuba Ünsal (Pelin), Fulya Zenginer (Fidan), Kerem Cem (Oktay), Füsun Demirel (Zahide Akdağ), Rıza Akın (Hasan Akdağ), Cihat Tamer (Egemen Taşpınar), Ruhsar Öcal (Gencay Hanım), Bedia Ener (Remziye), Pınar Dikici (Sabriye), Caner Özyurtlu (Bahtiyar Akdağ), Ahmet Kaynak (Nuri), Serdal Genç (Çetin), Onur Dikmen (Kadir), Gözde Mutluer (Songül), İnci Şen (Fatma), Serhat Özcan (Gültekin Kama), Derya Durmaz (Meliha Kama)       


Tövbeler Tövbesi izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı