Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2011-09-13 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
“ iki yalnız bir yastıkta”
Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  bu akşam Star TV’de!
Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?
110. Bölüm özeti
Necati Usta’nın yokluğunda ilgilenmesi gereken bir sürü olay birikmiştir.  Jale ve Ceyhun’un boşalttığı dairesine bir kiracı bulması, zamparalık ve gece hayatına düştüğü söylenen Lütfü’yü yola getirmesi gerekmektedir.
Bütün bunları halletmek Necati Usta’nın tahmininden de zor olacaktır.   Bir de bunlara Feride hanımın rahatsızlığı eklenir. Çarşıda boşalan dükkanın kim tarafından tutulacağı ve ne dükkanı açılacağı merak konusudur. Nurettin’in niyeti damadı Rıza’ya bir dükkan açmaktır.
Bu arada Rıza ve Seyfo doğum ücretini beleşe getirmek için sağlık sigortası yaptırmaya karar verirler.
Gülşen Lütfü’nün birlikte olduğu söylenen kadın hakkında henüz bir şey duymamıştır. Ancak ikisini bir arada yakaladığında ortalık iyice karışır.

Künye :

Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven
Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı