Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yahşi Cazibe
Yahşi Cazibe
Yahşi Cazibe


Tarih: 2011-09-17 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


SİMGE’YE KISMET VAR!
Yahşi Cazibe” merakla beklenen yepyeni bölümü ile 17 Eylül Cumartesi 20.00’de ATV’de.
 “YAHŞİ CAZİBE”
(Yeni Bölüm)
54. Bölüm 
Hulusi Bey’in Simge’ye bir koca adayı bulduğunu öğrenen Cazibe sevinçten havalara uçar. Ne var ki Simge’nin başka bir planı vardır. Koca adayı ile tanışacağı yemeğe kendi yerine Cazibe’yi gönderecektir ve kendi hesabına göre hiçbir erkek Cazibe’yi beğenmeyeceği için bu şekilde başkasıyla evlenmekten kurtulacaktır. Cazibe ilk önce bu fikre karşı çıksa da bunun Simge’den kurtulmak için güzel bir fırsat olabileceğini fark edip Simge’nin yerine çocukla tanışmaya gider. Kemal’in de olan bitenden şüphelenip Cazibe’nin peşine takılması işleri daha da karıştırır. 
Öte yandan Barış, Mıçı Ağa ve Nazar’ın resmi nikah baskısından bunalıp Kemal’den yardım ister. Kemal Barış’a nikah memuru kılığına girip sahte bir nikah kıyacağını söyler ama Barış’ı bu nikahta büyük bir sürpriz beklemektedir.

Künye :

Yapım        : Süreç Film
Yönetmen        : Bora Onur
Senaryo        : Gani Müjde – Tükenmez Kalem
Oyuncular         : Hakan Yılmaz (Kemal), Aslıhan Gürbüz (Cazibe Abbasova), Gökçe Özyol (Barış), Hande Katipoğlu (Simge), Serhat Özcan (Medeni), Mertcan Sevimli (Bersan), Tuğçe Kıltaç (Gül), Sezai Aydın (Patron Hulusi), Eray Türk (Mahsun), Serhan Arslan (Erdoğan), Sinan Çalışkanoğlu (Ejder), Şeyla Halis (Fakriye)

   


Yahşi Cazibe izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı