Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Seni Bana Yazmışlar
Seni Bana Yazmışlar
Seni Bana Yazmışlar


Tarih: 2011-09-18 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


MEHMET’İN AŞKI YÖN MÜ DEĞİŞTİRİYOR?
Sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek…
SENİ BANA YAZMIŞLAR
(Yeni Dizi)
7.Bölüm Özet
Zeynep gizemli yabancının aslında Mehmet olduğunu Burcu’ya tam söyleyeceği sırada Mehmet beklenmedik bir şey yapar ve Burcu’ya Zeynep’le birlikte olduklarını söyler. Burcu bu havadis ile şaşkına döner, beklediği gizemli yabancı da ortalıkta gözükmeyince çekip gider. Zeynep Mehmet’e neden böyle bir şey yaptığını sorduğunda Mehmet artık Yalçın ve Burcu’yu tekrar elde etmek için son kozları olan kıskandırma taktiğine geçtiklerini söyler. Bu fikir Zeynep’in de aklına yatar, son kozları olan kıskandırma fikrini hayata geçirmek için çalışmaya başlarlar ve olaylar onları da şaşırtan bir şekilde gelişir.
Bu sırada abisi Mehmet’le kavga eden Emre evi terk ederek Cansu ve Blondie’nin yanına taşınır. Emre böylelikle Cansu’ya yakın olacağını ve ilişkilerinin ilerleyeceğini düşünmektedir.
Nihat ise 15 yıl sonra çıkıp gelen gençlik aşkı Mediha ile Zeynep’in ablası Ayşe arasında kalmıştır.  Mediha Nihat’a birlikte dünyayı gezmeyi teklif eder, Nihat aklı ve kalbi karışmış halde bir karar vermeye çalışır.

Künye :

Yapımcı        : Sinetel
Yönetmen     : Şengül Halat Atak
Senaryo        : Banu Kiremitçi Bozkurt
Süpervizör    : Ziya Öztan
Oyuncular     : Yeliz Kuvancı(Zeynep), Ali İl(Mehmet), Cemal Hünal(Yalçın), Dilşad Çelebi(Burcu), Anıl Çelik(Emre), Erdem Akakçe(Nihat), Gökçe Sezer(Ayşe), Tuna Orhon(Osman), Gümeç Alpay(Sezen), Duygu Çetinkaya(Cansu)


Seni Bana Yazmışlar izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı