Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir El Ver
Bir El Ver
Bir El Ver


Tarih: 2011-09-19 TV : KANAL7 Saat: 15:45 Tür:Yaşam


ANNELERİN VE KIZLARININ YÜREKLERİ DAĞLAYAN HİKÂYELERİ KANAL 7’DE BAŞLIYOR
Bir yanda biricik kızı için yüreği kor ateşlerde yanan bir anne… Diğer yanda annesine bir kerecik sarılmak için can atan bir kız… Anneler ve kızlarının yürekleri dağlayan acıklı hikâyeleri Kanal 7’nin yeni programı “Bir El Ver” aracılığıyla ekrana gelecek.
Hep acı mıdır anne ve kızların hikâyesi? Kızlar hep annelerinin kaderini mi yaşamak zorundadır? Bu soruların cevabı Neşe Sapmaz’ın sunumuyla Kanal 7’nin yeni programı Bir El Ver’de cevap bulacak.
Hayatlarına dokunulan anne ve kızların hüzünlerine ortak olunacak ve bir nebze de olsa dertlerini hafifletmek için çalışılacak. “BİR EL VER” de elbette yalnızca yürekleri burkan hikâyeler olmayacak. Şöhretler dünyasında annelerinin kol kanat gererek başarılı olmaları için destek verdiği Hülya Avşar, Kibariye, Gülben Ergen ve onlar gibi ilginç hikâyeleri olan bir çok şöhretlinin annelerinin hikâyelerine de yer verilecek.
Yapımcılığını Pozitif Yapım Yönetim Kurulu Başkanı Cemrail Mungan’ın, sunuculuğunu ise Neşe Sapmaz’ın üstlendiği “Bir El Ver” KANAL 7’de izleyiciyle buluşacak.
Bir El Ver, hafta içi her gün 15.45’te canlı yayınla Kanal 7’de.

Künye :

Bir El Ver izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı