Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Tövbeler Tövbesi
Tövbeler Tövbesi
Tövbeler Tövbesi


Tarih: 2011-09-20 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


ZAHİDE SEÇİYOR…MAHİR Mİ? BAHTİYAR MI?
“TÖVBELER TÖVBESİ”,
20 Eylül Salı 20.00’de atv’de!
TÖVBELER TÖVBESİ
(Yeni Bölüm)
25.Bölüm Özeti:
Fidan, Oktay’ın ahlaksız teklifini sert bir dille reddeder. Ne olursa olsun, Mahir’e olan aşkına sadık kalacaktır. Oktay ise, Fidan’ın bir süre sonra kendisine döneceğinden emindir.  Bahtiyar’ın yüzünden hırsız damgası yemiş olan Mahir, Parrot soygununu Bahtiyar’ın yaptığını anlasa da kimseye bir şey söylemez.  Kendisine verilecek cezayı çekmeye razıdır.  Bahtiyar ise abisinin başını yaktığı için vicdan azabı duymakta ama gerçekleri saklamaya devam etmektedir. Mahir’e götürdüğü temiz çamaşırların içine, suçunun itirafı bir not bırakır ve kaçmaya karar verir.
Mahir gözaltına alındıktan sonra Akdağ Ailesi bir çöküş sürecine girer. Sabriye işten atılır, Songül, tıp fakültesine kaydını yaptırabilmek için gereken harç parasını bulamaz. Olanları gören Fidan, Oktay’ın, Mahir lehine şahitlik yapması için Pelin’den yardım ister ancak hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşacaktır. 
Mahir, Parrot’u soyduğunu söyleyerek kendisi aleyhindeki tutanağı imzalar. Bu haber, Akdağ Ailesi’nin evine çığ gibi düşer.  Fidan ise Mahir’in durduk yerde hayatını mahvetmesini kabullenemez. Oktay’a gidecek ve ahlaksız teklifini kabul edecek, Mahir’den ayrılacaktır. Oktay da bunun karşılığında, Mahir’in serbest kalmasını sağlayacaktır. Bu sırada, soygunu Bahtiyar’ın yaptığını anlayan Zahide’yi de büyük bir sınav beklemektedir. Bahtiyar ve Mahir arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.  İki kadını,  Zahide ile Fidan’ı iki büyük seçim beklemektedir.

Künye :

Yapım            : Limon Yapım
Yapımcı            : Hayri Aslan
Senaryo            : Alev Toprakoğlu, Hale Çalap, Erkan Birgören,   Emek Fulya Tanrıkulu, Onur Aydın
Yönetmen            : Aydın Bulut
Oyuncular            : Cemal Toktaş (Mahir Akdağ), Tuba Ünsal (Pelin), Fulya Zenginer (Fidan), Kerem Cem (Oktay), Füsun Demirel (Zahide Akdağ), Rıza Akın (Hasan Akdağ), Cihat Tamer (Egemen Taşpınar), Ruhsar Öcal (Gencay Hanım), Bedia Ener (Remziye), Pınar Dikici (Sabriye), Caner Özyurtlu (Bahtiyar Akdağ), Ahmet Kaynak (Nuri), Serdal Genç (Çetin), Onur Dikmen (Kadir), Gözde Mutluer (Songül), İnci Şen (Fatma), Serhat Özcan (Gültekin Kama), Derya Durmaz (Meliha Kama)       
 


Tövbeler Tövbesi izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı