Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dr.Feridun Kunak Show
Dr.Feridun Kunak Show
Dr.Feridun Kunak Show


Tarih: 2011-09-20 TV : KANAL7 Saat: 09:50 Tür:Yaşam


HEMOROİT, VARİS VE KABIZLIK HAKKINDA ALTERNATİF TEDAVİ İMKÂNLARI
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen “Dr. Feridun Kunak Show”da tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor. Bugünkü programda sabah sporu, varis, hemoroit ve kabızlık problemi hakkında önemli bilgiler veriliyor.
Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşan Dr. Feridun Kunak Show’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar,  ağrılar için alternatif yöntemleri, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler ve konular yer alıyor.
Bugünkü programa sabah sporuyla başlanıyor. Programda hemoroit, varis ve kabızlık sorunu çekenler için çeşitli öneriler ve tedavi imkânları anlatılıyor. Programda varis ve hemoroit nedir? Varis ve hemoroit oluşumu nasıl önlenir? Hamilelerde varis oluşumu neden artar? Kabızlık sorunu nelerden kaynaklanır? Tüketilen besinler ile kabızlık arasında bir ilişki var mı? Gibi konularla ilgili çeşitli sorular cevap bulacak. Programda ayrıca, varis için zeytinyağlı ve atkestaneli karışım, akupunktur noktaları ile kabızlık tedavisi ve bağırsakları çalıştıran salata tarifi de izleyicilerle paylaşılıyor.
Op. Dr. Feridun Kunak ve yardımcısı Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” da sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgilerin veriliyor. Çok sayıda izleyici telefonunun alınacağı programda programa bağlanan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor.
Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09:50’de Kanal 7’de.

Künye :

Dr.Feridun Kunak Show izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı