Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Çocuk Sevdim
Bir Çocuk Sevdim
Bir Çocuk Sevdim


Tarih: 2011-09-20 TV : KANAL D Saat: 23:00 Tür:Yerli Dizi


Mine, Sinan’a ulaşmak için çırpınıyor
Kanal D’nin başrollerini Bülent İnal, Gülcan Arslan, Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor’un paylaştıkları “Bir Çocuk Sevdim” adlı dizisinin 2. bölümü bu gece yeniden ekrana geliyor.
Mine odaya kapatılmıştır. Sinan’a ulaşmak, ona her şeyi anlatmak için çırpınır. Ablasından yardım ister ama, kardeşini hem kıskanan hem de korumaya çalışan Emine’yi ikna etmek kolay değildir. Aile perişan haldedir. Mine’yi hamile bırakan gencin peşine düşerler. Turan’ın amacı, dedikodular yayılmadan bu meseleyi halletmektir. Fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez. Çaresizlik, herkesi birden felakete götürmek üzeredir. Turan, yerlere serilen onurunu kurtarmak için kızına kıyabilecek midir? Yüreği, bunca ağır yüke dayanabilecek midir?
Öte yandan sevgilisinin kırılıp küstüğünü düşünen Sinan da, af dilemek için Mine’yi aramaktadır. Olup bitenlerden habersiz, Mine’yi bulmaya çalışırken bambaşka bir haberle sarsılacaktır. Bu arada Timur, sevip saydığı Turan Usta’nın büyük bir dertle boğuştuğunu fark eder ve ona yardım etmek ister.

Künye :

Yapım            : TMC film
Yapımcı        : Erol Avcı   
İdari Yapımcı        : Ayşe Özer
Yönetmen        : Cevdet Mercan
Senaryo        : Gaye Boralıoğlu,Sema Ali Erol, Figen Şakacı,Emine Algan, Ümit Kıvanç
Sanat Yönetmeni    : Naz Erayda
Müzik            : Cem Tuncer,Nail Yurtsever
Görüntü Yönetmeni    :Aydın Sarıoğlu
Oyuncular        :Bülent İnal (Timur), Gülcan Arslan (Mine), Hakan Kurtaş (Sinan), Çetin Tekindor (Turan), Gülçin Şantırcıoğlu (Sebahat),Şefika Ümit Tolun (Esmahan), Arzu Gamze Kılınç (Süreyya), Onuryay Evrentan (Emine),İnan Ulaş Torun (Erdal), İlayda Alişan (Meryem),Cansu Koç (Funda)


Bir Çocuk Sevdim izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı