Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2011-09-20 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
“ iki yalnız bir yastıkta”
Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  bu akşam Star TV’de!
Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?
111. Bölüm özeti
Feride’nin rahatsızlığı herkesi üzüntüye sürükler. Hastaneye kaldırılan Feride’nin rahatsızlığının nedenini herkes merak etmektedir.
 Necati Usta’nın boş dairesini kiralamak isteyen yeni kiracı adayları gelip gitmektedir.
Gülşen bayan arkadaşı ile Lütfü konuşurken yakalamış ancak acilen Feride hanımın yanına gitmeleri nedeni ile o kadının kim olduğunu öğrenememiştir. Lütfü bu durumu nasıl açıklayacaktır?
Saliha doğurmak üzeredir ve sürekli Rıza ve babası Nurettin’i teyakkuz halinde tutmaktadır. Rıza durmadan hastaneye taşınmaktadır.
Seyfo ise  çocuğu olacağı için para kazanması gerektiğini  düşünmektedir bunun için yurt dışından ucuz balık ithal etmeye karar verir. 
Necati usta Lütfü ve Gülşen arasındaki aldatma olayının ciddileşmesi üzerine, olaya el koyar.

Künye :

Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven
Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı