Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Doktorum
Doktorum
Doktorum


Tarih: 2011-09-23 TV : KANAL D Saat: 09:00 Tür:Yaşam


 “Doktorum
“Kötü Anıları Unutmanın Yolları” 
“Saç Dökülmesi ve Kepek”
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş  ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da  bugün,  “Kötü Anıları Unutmanın Yolları” ile “Saç Dökülmesi ve Kepek” konuları ele alınacak.
Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Alp Karaosmanoğlu, Dermatoloji Uzmanı Dr. Güneş Ertürk ve Saç Sağlığı Uzmanı Evrim Bayraktar Doktorum’un stüdyo konukları.
“Bunu böyle yapmazsan seni sevmem”, “Şunu söyle yapmıyorsun ne biçim erkeksin” ya da “Sana bu konuyu anlatamıyorum ne biçim kadınsın” benzeri cümleleri sık sık kullanır ya da duyarız.  Sevdiğimiz insanları bir davranışı yüzünden dışlayıp, davranışını eleştireceğimize onu eleştiririz.
Her tartışmada küsüp kapıyı çarpıp gitmek de (Küskün çocuk modu), bağırıp, çağırıp, hiddetlenip tartışmayı kavgaya dönüştürmek de (Kızgın çocuk modu) gelişmemiş insan profiller olarak değerlendiriliyor. Böylesi kişiler, halledilmemiş, üzerinde konuşulmamış kötü anıların birikmesine yol açıyorlar.
Tüm ilişkileri etkileyen halledilmemiş sorunlar biriktirilince neler oluyor? Bu kötü deneyimleri biriktirmemenin yolları neler? İşte bu önemli iki sorunun yanıtını Prof. Dr. Alp Karaosmanoğlu en ince ayrıntısına kadar anlatacak.
Ayrıca, Doktorum’da hemen herkesin zaman zaman yaşadığı, bazen de kelliğe kadar giden saç dökülmesi sorunu da ele alınacak. Saçlardaki kepeği sonlandıracak etkili formüller önerilecek. Tipine göre saç bakımı konusunda ipuçları verilecek.
Konuk uzmanlar, stüdyodaki konukların ve ekran başındaki izleyenlerin sorularını da yanıtlayacak.

Künye :

Doktorum izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı