Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bizim Yenge
Bizim Yenge
Bizim Yenge


Tarih: 2011-10-05 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Bahri ile Filiz’in düğünü var!
Kanal D’nin başrollerini Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Tülin Özen, Yetkin Dikinciler ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaştıkları sevilen komedi dizisi
Bizim Yenge” bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Filiz’in ailesi ile Bahri’nin ailesi arasındaki çekişmeden ve yaşanan karmaşadan ortaya bir düğün çıkıyor! Bahri ile Filiz’in düğünü!
Gerilen sinirler, ayrılanlar, üzülenler, çekişenler derken iki aile karşı karşıya gelir. Filiz’in kuzenleri, yeğenleri ile Bahri’nin kardeşleri arasında ipler gerilir. İşin içerisine güvenlikçiler, sade vatandaşlar, çantalı teyzeler, Mehpare Hanım, Hasan Bey ve tabii ki Zeyno da girer ve ortalık tam bir cümbüşe döner. Kim derdi ki bu kargaşadan bir düğün çıkacak diye… Hem de evlenmiş bir çiftin düğünü. Birbirini çok sevmiş, yıldırım nikahı ile evlenmiş ama muradına erememiş bir çiftin, Filiz ile Bahri’nin düğünü! Düğün nerede olacak, Mehpare Hanım verdiği sözleri nasıl tutacacak, kına gecesi, bekarlığa veda partisi derken aksiyonun bir dakika eksik olmadığı mahallede ayrı bir koşuşturma başlar. Bu sırada Filiz’in de Bahri’nin de en çok duyduğu cümle “Siz nasıl olsa evlisiniz, karı kocasınız” olur ve çocukluğundan beri güzel bir düğünün hayalini kuran Filiz bu duruma çok bozulur. E, ne de olsa daha yok datti matti. Tabii bunu kimseye anlatamaz, yoksa anlatır mı?

Künye :

Yapım        : TMC Film    Yapımcı    : Erol Avcı                                                                                                            Yönetmen    : Aydın Bulut       Senaryo      : Kuledibi (Sertaç Ergin,Fikret Bekler, Nihan Küçükkural, Ayşen Gunsu Teker)                Müzik          : Cem Özkan /Ramiz      Oyuncular    : Şebnem Bozoklu (Filiz), İlker Aksum (Bahri), Tülin Özen (Zeyno), Yetkin Dikinciler (Adem), Ayşenil Şamlıoğlu (Mehpare), Ercan Demirel (Hasan), Hülya Duyar (Safiye), Caner Özyurtlu (Fatih), Emre Yetim (Cüneyt), Görkem Şarkan (Ersun), Ozan Özcan (Dursun), Gökhan Çetin (Gazanfer), B.Ö. Berke İnci (Harun), Alpay Şayhan (İsmail), Beliz İnal (Mukadder), Güven Murat Akpınar (Zafer), Gözde Mutluer (Asuman), Nihan Balyalı (Meryem), Berna Koraltürk (Neşe)               


Bizim Yenge izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı