Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2011-10-11 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
“ iki yalnız bir yastıkta”
Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  bu akşam Star TV’de!
Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?
113. Bölüm özeti
Necati usta ve Semiha, Feride hanım’ın psikiyatristle görüşmesini sağlayacak bir plan yapar. Öte yandan Necati usta, koroya adam bulmak için Şebnem ‘e söz vermiştir. Bu konuda çevresine çok güvenmektedir.
Necati ustanın evinde işe başlayan Hatice’nin dudak ısırtan hamaratlığı herkesin dikkatini çekmiştir. Hatice kendini çok sevdirecek gibi görünmektedir ancak kimsenin bilmediği bir şey vardır.
Necati ustanın yeni kiracıları Ayfer ve Serap, apartmana alışmaya özellikle de Hamit’le aynı frekansı yakalamaya çalışmaktadır. Bu apartmanı daha yaşanır hâle getirmek için Hamit’in kalbine giden yolu bulmaları gerekmektedir.
Yeni baba olan Rıza’nın aşırı sinirli hareketleri bütün çarşı esnafının dikkatini çekmiştir. Öte yandan Lütfü ve Gülşen maddi sıkıntılarla boğuşmaya devam etmektedirler. Özge ise telefonuna gelen bir mesajla kıskançlık krizine girer.

Künye :

Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven
Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı