Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Tövbeler Tövbesi
Tövbeler Tövbesi
Tövbeler Tövbesi


Tarih: 2011-10-12 TV : ATV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


AŞK YİNE KAZANIYOR!
Mahir, Fidan’ı Gitmekten Vazgeçiriyor.
 “TÖVBELER TÖVBESİ”, merakla beklenen yeni bölümüyle 12 Ekim Çarşamba günü 22.30’da atv’de!
TÖVBELER TÖVBESİ
(Yeni Bölüm)
27.Bölüm Özeti:
Mahir, Oktay’ın yaptıklarının hesabını sormak üzere Radikal Holding’e geldiğinde Pelin’in de orada olduğunu görür. Arkadaşlarına ve kendisine yaptıkları için hesap sorarken, Fidan’ın Almanya’ya gitmek üzere olduğunu öğrenirler. Oktay da, Mahir de aynı anda Fidan’ı vazgeçirmeye çalışır ve kazanan yine aşk olur. Fidan, Mahir’le birlikte mahalleye döner.  Oktay, bir defa daha yenilmiş olmaktan ötürü öfkelidir. Ne yapıp edip Fidan’ı elde etmeye kararlıdır.  Bu süreçte, Pelin’le daha çok yakınlaşacaklardır.
Gencay’ın evden kovduğu Egemen, Can ile birlikte yaşamaya başlar. Can bu durumdan ötürü hayli mutsuzdur. Gencay ise yaşadıkları evi satıp başka bir yere taşınmaya karar verir.
Geyiktepe’de dürümcü açma hazırlıkları tüm heyecanıyla devam etmektedir. Mahir, Kadir, Nuri ve Çeto bütün birikimlerini, bir minibüs alıp onu dürümcü haline getirebilmek için kullanırken, Zahide de Egemen’e olan borcunu ödeyebilmek için, evi ipotek ettirerek kredi alır ve bunu kimseye söylemez.  Mahir’ler, minibüsü dürümcü haline getirip açılış yaptıkları gece, kimsenin, az sonra hayata geçirilecek korkunç plandan haberi yoktur.

Künye :

Yapım            : Limon Yapım
Yapımcı            : Hayri Aslan
Senaryo            : Alev Toprakoğlu, Hale Çalap, Erkan Birgören,
  Emek Fulya Tanrıkulu, Onur Aydın
Yönetmen            : Taner Akvardar
Oyuncular            : Cemal Toktaş (Mahir Akdağ), Tuba Ünsal (Pelin), Fulya Zenginer (Fidan), Kerem Cem (Oktay), Füsun Demirel (Zahide Akdağ), Rıza Akın (Hasan Akdağ), Cihat Tamer (Egemen Taşpınar), Ruhsar Öcal (Gencay Hanım), Bedia Ener (Remziye), Pınar Dikici (Sabriye), Caner Özyurtlu (Bahtiyar Akdağ), Ahmet Kaynak (Nuri), Serdal Genç (Çetin), Onur Dikmen (Kadir), Gözde Mutluer (Songül), İnci Şen (Fatma), Serhat Özcan (Gültekin Kama), Derya Durmaz (Meliha Kama)       


Tövbeler Tövbesi izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı