Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Beyaz Gelincik / Yeni Bölüm
Beyaz Gelincik / Yeni Bölüm
Beyaz Gelincik / Yeni Bölüm


Tarih: 2007-05-28 TV : ATV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


BEYAZ GELİNCİK
Bölüm 72 / Yeni Bölüm
28 Mayıs Pazartesi 22:00'de
 
 
Aslanbaş'lar, Adana'nın en zengin ailelerinden biridir. Binlerce dönüm pamuk tarlasının sahibi olan bu aile büyük bir çiftlik evinde yaşamaktadır. Aslanbaş Holding'in esas gözbebeği pamuktur ama diğer alanlarda da başarıyı yakalamışlardır. Aslanbaş Ailesi; ana-babaları ölmüş olan dört erkek kardeşten oluşur. Hikayemizin merkezinde de bu dört kardeş vardır. Bir başka ana karakter ise Ceren Durul... 25 yaşında Galatasaray Lisesi'ni bitirdikten sonra ABD'de Ziraat Mühendisliği okumuş, düzgün hatlarıyla dikkat çeken, beyaz tenli, çok güzel bir kız. Aslanbaş Holding'de çalışıyor. Şirkette ceketi eteğiyle dolaşırken, gerektiğinde tarlaya eşofmanlarını, yerel kıyafetleri giyip gidebiliyor. Tarlalarda çalışan işçiler beyaz teni nedeniyle, pamuğa verilen "Beyaz Gelincik" ismini ona takmışlar. Bütün olaylar; Ömer'in ilk kez "Beyaz Gelincik Ceren" ile karşılaşmasıyla başlar. Ondan sonrası; bir bir ortaya dökülen sırlar, bazen aşk bazen iktidar için söylenen yalanlar, merak içinde sonu beklenecek gelişmeler... 
 
 
 
BÖLÜM ÖZETİ:

Ömer'in hangi kararı Ceren'i sinirlendirecek? Alev, Meryemce'yi nasıl bir tehlikenin içine atacak? Sulhi'yi öldürten Halil'in sırrı ortaya çıkacak mı?Hacı Sefer'in ölmeden önce söylediği sözler ne ifade ediyor? 

Ömer, abisi Halil'in dedesinin suçunu örtmek için yaptıklarını, haklı bulmaktadır. Soyadının itibarını koruma uğruna, kendisinin de aynı şekilde davranacağını Ceren'e anlatır. Soyadının her şeyin önüne geçmesi, Ceren için katlanılmaz bir fikirdir. Önce Sulhi amcasının ölümü sonra Ömer'in milletvekili olma sevdası onu daha da büyük sıkıntıların içine sokar. İş, evi terk etme noktasına kadar varacaktır! Aziz ve Meryemce'nin yakında şehirden gidecek olması Alev'i çıldırtır. Bir plan yaparak buna engel olmaya çalışır. Aziz ve Meryemce bu zor durumdan kurtulmak için el ele vermek zorunda kalır. Aziz'le işbirliği yaparak Sulhi'yi öldürten Halil'in şimdiki amacı, Sulhi'nin geride kalan bütün şirketlerini elinden almaktır. Ancak onun pis işlerini yapan Hasan'ın Halil'e kötü bir haberi vardır! 

Yapım:
TMC Film-Yapım-Erol Avcı
Yönetmen:
Güzide Balcı
Senaryo:
Sulhi Dölek
Müzik:
Kıraç

Oyuncular:
Altan Erkekli
Erkan Petekkaya
Mehmet Günsur
İsmail Hacıoğlu
Sezin Akbaşoğulları
Betül Şahin
Tülin Özen
Mehtap Altınok
Yalçın Akçay

Künye :

Altan Erkekli
Erkan Petekkaya
Mehmet Günsur
Ýsmail Hacýoðlu
Sezin Akbaþoðullarý
Betül Þahin
Tülin Özen
Mehtap Altýnok
Yalçýn Akçay


Beyaz Gelincik / Yeni Bölüm izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı