Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Geniş Aile
Geniş Aile
Geniş Aile


Tarih: 2011-11-11 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“GENİŞ AİLE”
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı senaryosunu Cüneyt İnay’in yazdığı  başrollerini Ufuk Özkan, Rasim Öztekin,  Fırat Tanış, Azra Akın, Emel Çölgeçen, Mine Teber, Bihter Dinçel, İlker Ayrık, Bülent Çolak, Mustafa Uzunyılmaz, Ahmet Sarsılmaz, Ali Tutal,Sevim Gelenbe,Halil Kumova,Bora Akkaş,Gizem Akman,Tolga Canbeyli,Ahmet Biltekin,Mustafa İnay,Emrah Süner,Şehnaz Uğur,Alican Yılmaz,Berat Efe Parlar,Ege Engin Çıray ve Tanju Tuncel’in paylaştığı Geniş Aile yeni bölümüyle Star TV’de.
108.bölüm:
GENİŞ AİLE’NİN FİNAL BÖLÜMÜNDE KURBAN BAYRAMI TELAŞI YAŞANIRKEN ALEMDAR VE DAMATLARI ARASINDA SONUNDA BARIŞ SAĞLANIYOR.
SÜPRİZLERLE DOLU FİNAL İZLEYENLERİ HEM DUYGULANDIRACAK HEM DE ÇOK GÜLDÜRECEK.
Çeviri işinden beklediği parayı kazanamayan Cevahir, bu kez Cücü’yü reklam yıldızı yapmaya karar verir. Neşe’nin de önceden tanıdığı yönetmen bir arkadaşı vardır ve onlara yardımcı olur. Cücü’yü hep birlikte yönetmen Rüçhan’a götürürler. Ancak Rüçhan’ın Cücü’den çok Neşe ile ilgilenmesi   Bilal’i deli eder ve yönetmeni yakın takibe alır. Evde ise Kurban Bayramı telaşı vardır. Kuddusi koç arayışına girerken Ekber önce deve kesmeye niyet eder. Fakat Kuddusi daha alçak gönüllü olması için uyarır. O da   deve kesmek yerine koç kesip üstü ile bir fakiri sevindirmeye karar verir. Bu kişi mahalleden beklenmedik bir isim olur.  Ekber kesesinin ağzını açar ve o şanslı kişiye bayram için kol kanat gerer. Alemdar vekalet vererek kurban kesme işini Mürsel’e havale eder. Değil kurban kesmek Eline bıçak bile alamayan Mürsel de bu zor görevi Cevahir’e paslar. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz. Cücü ve Somer Ampül ismini koydukları kurbanlığa sahip çıkarlar. Ve onun bayram sabahı kesilmesini önlemek için bir plan yaparlar. Bu plan Alemdar ile damatlarını yine karşı karşıya getirir ancak bu kez aralarında hiç beklenmedik süpriz  bir gelişme yaşanır.

Künye :

Yapımcı        : D Productions
Dramalar Direktörü: Elif Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı    : Ahmet Kayımtu
Yönetmen        : Ömer Uğur
Senaryo        : Cüneyt İnay
Müzik            : Cem Erman
Oyuncular: Cevahir(Ufuk Özkan), Azra Akın (Neşe), Emel Çölgeçen (Nilüfer) Kuddusi(Rasim Öztekin),Muazzez(Mine Teber),Koyu Bilal(Fırat Tanış),Mürsel (İlker Ayrık),Nazan(Bihter Dinçel), Ulvi(Bülent Çolak),Devir(Mustafa Uzunyılmaz),Zekai(Bora Akkaş), Müfit(Ahmet Sarsılmaz), Kütük(Tolga Canbeyli), Cüneyt (Berat Efe Parlar), Pırıl(Gizem Akman), Somer ( Ege Engin Çıray), Şoray (Aytar Kakınç), Ekber (Ali Tutal), Katip(Mehmet Polat),Adviye (Sevim Gelenbe), Ümran (Yakup Yavru) ve Hafize (Tanju Tuncel)


Geniş Aile izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı