Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Arda’nın Mutfağı
Arda’nın Mutfağı
Arda’nın Mutfağı


Tarih: 2011-11-13 TV : CNN TÜRK Saat: 13:15 Tür:Yaşam


ARDA’NIN MUTFAĞI 
“ARDA’NIN MUTFAĞI”NDA BU HAFTA DA BİRBİRİNDEN LEZZETLİ YEMEKLER HAZIRLANIYOR
“Arda’nın Mutfağı”, 13 Kasım Pazar günü yeni bölümüyle karşınızda olacak. Saat 13.15’te Arda Türkmen’in sunumuyla CNN TÜRK ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Arda Türkmen, her hafta izleyicilerine birbirinden farklı tarifler hazırlıyor.
Arda Türkmen, bu haftaki programının hazırlıkları için yine farklı lezzetlerin peşine düştü ve Yeşilköy Pazarı’nın yolunu tuttu. Buradan aldığı ürünlerle izleyicilerine ‘Soğan Çorbası’ ve ‘Farklı Usulde Körili Tavuk’ tariflerini veriyor.
Arda’nın Mutfağı hakkında
Yapımcılığını Özlem Erginay Karaca’nın yaptığı “Arda’nın Mutfağı”nda, Leblon’un sahibi ve Roka Davet’in kurucusu Arda Türkmen, yiyecek-içecek sektöründeki deneyimlerini Leblon’da hazırladığı yemekler eşliğinde izleyicilerle paylaşıyor. Türkmen’in özel lezzetleri keşfettiği adresleri ve birer sanat eserine dönüştürdüğü yemeklerini sunduğu programda aynı zamanda sevdiği yemekleri ve mekanları konuşuyor. Gizli adresler, farklı lezzetler ve özel sunumların yeni adresi “Arda’nın Mutfağı” her Pazar öğlen 13.15’te CNN TÜRK’te ekranlara geliyor.

Künye :

Arda’nın Mutfağı izle -> CNN TÜRK canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı