Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ay Tutulması
Ay Tutulması
Ay Tutulması


Tarih: 2011-11-13 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“Kader, kardeş olmalarını değil düşman olmalarını istedi.”
“AY TUTULMASI ”
SÜRPRİZ FİNAL! SIRLAR TEK TEK ÇÖZÜLÜYOR
Başrollerini Naz Elmas, Kenan Ece, Nur Erkul, Laçin Ceylan, Mesut Akusta’nın paylaştığı “Ay Tutulması”  final bölümü ile  bu akşam Star TV’de.
Ay Tutulması, heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir final ile  ekranlara veda edecek. Dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümünde  sırlar tek tek ortaya dökülecek, intikam duyguları kabaracak, silahlar çekilecek, yaşanacaklar Şebnem ve Ayla’nın hayatlarını kökten değişirecek.
Şebnem, Ayla’nın babasının aldattığından emindir. Bunu kanıtlamaya kararlıdır.  Doktor İsmet’tin peşini bırakmayan Leyla, sonunda öldü zannettiği kızının Şebnem olduğunu öğrenir. 2. kez büyük bir şok yaşayan Leyla acı gerçek karşısında ne yapacağını bilemez. Aynı adama aşık olan kızları birbirlerinden nefret etmektedir.
Şevket herşeyi öğreniyor, silahlar çekiliyor!
Leyla’nın ana yüreği buna daha fazla izin vermez. Kaderin aralarına sevgi yerine nefret ektiği kızlarını bir araya getirmek için harekete geçer.  Her şeyi göze alan Ayla, Şevket’ten boşanmaya karar verir ve Kenan’a da birlikte kaçmayı teklif eder. Kenan ise yaşadığı bu ikilemden kurtulmak için bambaşka bir karar almıştır. Fakat içinde Kenan ile Ayla’nın yatakta çekilen fotoğraflarının olduğu zarfı alan Şevket onlardan bir adım öndedir. Gözünün önünde gerçekleşen ihaneti kabullenmeyen Şevket intikam için harekete geçer. Sırların gün yüzüne çıkması herkesin hayatını tamamen değiştirecektir.

Künye :

Yapımcı    : D Yapım
Yönetmen    : Feride Kaytan
Senaryo    : Sema Tensi, S. Aytül Tensi
Oyuncular     : Naz Elmas( Ayla ), Kenan Ece ( Kenan), Nur Erkul (Şebnem), Laçin Ceylan (Leyla), Mesut Akusta (Şevket),Tülay Günal( Süreyya), Mehmet Esen(Rıza), Tuğçe Ersoy(Ayşe),İskender Bağcılar(Hasan),Serdar Özer(Zafer), Dicle Alkan( Ceren) Ogün Kaptanoğlu (Veysel),Güneş Hayat(Hayriye),Gamze Süner Atay(Sevgi),Gaye Cankaya(Sofi), Tülin Oral(Aliye)Cihan Bıkmaz, Nilay Cennetkuşu


Ay Tutulması izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı