Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Başkent Kulisi
Başkent Kulisi
Başkent Kulisi


Tarih: 2011-11-13 TV : STAR TV Saat: 11:50 Tür:Tartışma


GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI MEHDİ EKER VAN DEPREMİ VE KCK OPERASYONLARINI DEĞERLENDİRİYOR
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla ekrana geliyor. Programa bu hafta Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker konuk olarak katılacak. Programda Van depreminde yaşanan sorunlar, KCK operasyonlarının bölgedeki yansımaları, deprem bölgesindeki çiftçilere verilecek destek ve terör sorunu masaya yatırılacak.
Siyaset dünyasından sıcak gelişmeler, olayların perde arkası, derinlemesine analizler, kapalı kapılar arkasında ve kulislerde konuşulanlar… Türkiye’nin siyaset gündemini tutan Başkent Kulisi farklı konukları ve zengin içeriğiyle yeniden ekranlara geliyor. Hafta boyunca ekranlara gelen en sıcak ve en çok konuşulan konular Pazar günleri Başkent Kulisi’nde derinlemesine bir analizle aydınlatılıyor.
Başkent Kulisi’ne bu hafta Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker konuk olarak katılacak. Bakan Eker canlı yayında Mehmet Acet’in; Van depreminde yaşanan problemlerin sorumlusu kim? Depremin yaralarını sarmak için neler yapılıyor? KCK operasyonlarıyla ilgili tartışmalar Güneydoğu’da nasıl izleniyor? KCK tutuklamaları Kürt sorununa siyasi çözüm çabalarını baltalıyor mu? Deprem bölgesinde çiftçi ve üreticilere devlet ne tür destekler verecek? Terör sorununa çözüm arayışlarına son gelişmeler umut veriyor mu? Sorularına tüm yönleriyle cevap verecek.

Künye :

Başkent Kulisi izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı