Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Şoray Uzun Yolda
Şoray Uzun Yolda
Şoray Uzun Yolda


Tarih: 2007-05-31 TV : KANAL7 Saat: 19:40 Tür:Yaşam


Şoray Uzun Yolda

Perşembe 19:40-Pazartesi 19:40 

Şoray Uzun Yolda bu hafta Kayseri'de birbirinden neşeli sohbetleriyle ekrana geliyor.

Şoray Uzun Kayseri'nin ekonomisini çökertti. Konuk olduğu düğünde, 5 kez bahşiş almaya kalkan Şoray, eli sıkı olarak bilinen Kayserilileri pes ettirdi. Kocasının ölümünü düğüne giderek kutlayan Server teyze, Kayserili damadın 14 Şubat uyanıklığı, kaynana sevgisinden çıkan kavga ve birbirinden keyifli röportajlar Şoray Uzun Yolda'da.

Gömürgenli Server teyze, kocasının kuyu kuyu parası olduğunu, para yemek için evlendiğini ve kocasının ölümünden sonra düğüne gidip eğlendiğini anlattı, Şoray şaştı kaldı. İlginç sohbet Şoray Uzun Yolda'da.

Kayseri'de paylaşılamayan kaynana... İki yeni gelin, görümcelerinin kınasında, kaynana bende kalacak kavgası yaptı. Bugüne kadar kaynanalarını çekiştiren gelinleri gören Şoray, kulaklarına inanamadı.

Uyanık damat 14 Şubat'ta tanıştı, sözlendi, nişanlandı, resmi nikahı kıydı... Bütün özel günleri tek bir güne sığdırarak uyanıklık yapan Kayserili damadı Şoray canından bezdirdi. Kına ve düğün boyunca sürekli bahşiş koparmaya çalışan Şoray, kına yastığını çaldı bahşiş istedi, çeyiz sandığına oturdu bahşiş istedi, el arabasıyla yol kesti bahşiş istedi, zurnacının memuru oldu bahşiş istedi... Bütün girişimleri başarılı olan Şoray damadı pes ettirdi. Sunucu, su kanalına atılmak üzereyken bahşiş istemekten vazgeçti.

Tayyibe- Hamza Bozkış çifti hayvan sevgisi yüzünden ayrı düştü! Tayyibe Hanım ineğini, Hamza Bey balıkları bırakmayınca ‘ayrı düştük' dediler ama işin aslı farklı. Şoray işi biraz kurcalayınca Hamza Bey'in, eşinin dırdırından kurtulmak için balıkları yalnız bırakmadığını öğrendi.

Kaynana önce Şoray'a, sonra geline -tatlı dilli olsunlar diye- eve girerken bal yedirdi. Gelin yeni evine girerken testi kırdı, kaynana geline kuzulu koyun hediye etti... Kayseri'de neşeli bir düğün, birbirinden keyifli söyleşiler Şoray Uzun Yolda farkıyla Kanal 7 ekranlarında.

*****

Hayatın farklı renkleri, ilginç insan manzaraları Şoray Uzun'un esprili sunumuyla ekrana geliyor. Buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Türkiye'nin ilginç insanları Şoray'la Uzun Yolda buluşuyor! Kanal 7'nin sevilen sunucusu Şoray Uzun'un sunduğu program, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Türkiye'nin dört bir yanından insan manzaralarını ve ilginç yaşam hikayelerini ekrana getiren program izleyenleri Anadolu'yu bir uçtan bir uca seyahate çıkarıyor.

Künye :

Şoray Uzun Yolda izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı