Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bizim Yenge
Bizim Yenge
Bizim Yenge


Tarih: 2011-11-26 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Ailenin umudu yetenek yarışması
Kanal D’nin başrollerini Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Tülin Özen, Yetkin Dikinciler ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaştıkları sevilen komedi dizisi
Bizim Yenge” bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; aile, yeni bir iş yeri açmak için umutlarını, 100 bin TL ödüllü yetenek yarışmasına bağlıyor.
Adem ve Zeyno’nun evlenmesinin ardından, Zeyno’nun babası Hüseyin, Mehpareler’e kahvaltıya gelir. Adem ve Bahri’nin işleri kötüye gidince ekonomik sıkıntıya düşen Bediroğlu Ailesi, Adem’in marangozhanesinin yerine mobilyacı açmaya karar vermiştir. Ancak dükkan açmak için gerekli parayı bulamazlar. Bütün aile kara kara düşünürken, Bahri kimsenin aklına gelmeyecek çılgın bir fikir ortaya atar. Aile olarak Yetenek Yarışması’na katılıp, yarışmanın 100 bin TL’lik para ödülüyle yeni işyerlerini açacaklardır. Filiz ve Bahri’nin önderliğindeki aile, topyekün yarışmaya hazırlanır. Yarışmaya kimin katılacağını belirlemek için evde eleme gecesi düzenlerler. Mehpare, Adem, Zeyno’dan oluşan jüri, ailenin en iyi performansını seçip, yarışmaya yollayacaktır. Fakat aksilikler bir türlü peşlerini bırakmaz.

Künye :

Yapım        : TMC Film       Yapımcı    : Erol Avcı Yönetmen    : Aydın Bulut   Senaryo      : Uğraş Güneş    Müzik          : Cem Özkan /Ramiz      Oyuncular    : Şebnem Bozoklu (Filiz), İlker Aksum (Bahri), Tülin Özen (Zeyno), Yetkin Dikinciler (Adem), Ayşenil Şamlıoğlu (Mehpare), Ercan Demirel (Hasan), Hülya Duyar (Safiye), Caner Özyurtlu (Fatih), Emre Yetim (Cüneyt), Görkem Şarkan (Ersun), Ozan Özcan (Dursun), Gökhan Çetin (Gazanfer), B.Ö. Berke İnci (Harun), Alpay Şayhan (İsmail), Beliz İnal (Mukadder), Güven Murat Akpınar (Zafer), Gözde Mutluer (Asuman), Nihan Balyalı (Meryem), Berna Koraltürk (Neşe)                                      


Bizim Yenge izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı