Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hayatın İçinden
Hayatın İçinden
Hayatın İçinden


Tarih: 2011-11-29 TV : KANAL7 Saat: 12:00 Tür:Kadın Programı


YUSUF KAVAKLI MERAK EDİLEN DİNİ SORULARI
CANLI YAYINDA CEVAPLIYOR
Ekranların sempatik sunucularından İkbal Gürpınar’ın sunduğu Hayatın İçinden hafta içi her gün birbirinden farklı konuları ve konuklarıyla Kanal 7 ekranlarında. Bugünkü programda İstanbul Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı dini konularda verdiği bilgilerle ekrana gelecek. Programda ayrıca ilahi sanatçısı Taha söylediği ilahilerle programa renk katacak.
İkbal Gürpınar’ın hoş sunumuyla ekranlara gelen Hayatın İçinden uzman konuklarla her gün değişik konularda aydınlatıcı bilgiler ekrana taşınıyor. Programda her gün birbirinden ilginç hayat hikâyeleri izleyiciyle buluşuyor. Ayrılıklar Hayatın İçinden’le son buluyor. Birbirinden ayrı geçen hayatlar, kırgınlıklar, birbirine kavuşamayan aileler mutluluklarını ve acılarını tüm Türkiye ile Kanal 7 ekranlarında paylaşıyor.
Bugünkü programda İstanbul Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı programa konuk olacak, dini konularda merak edilen sorulara ve canlı yayında izleyicilerin sorularına cevap verecek. Kavaklı, ibadet hayatı ve dini yaşama dair tüm konulara ilmi bilgiler ışığında doğru cevaplar veriyor. İlahi sanatçısı Taha söylediği birbirinden özel ilahilerle programa renk katacak. Meltem Açıkel her zaman olduğu gibi kadınların ev hayatını kolaylaştıracak pratik bilgilerle ekrana geliyor.
Şehit aileleri ve gaziler yaşadıkları acıları Hayatın İçinden programıyla azaltıyor. Küskünlükleri gidermek isteyenler, yaşadıkları acıları ve mutlulukları paylaşmak isteyenler, kız istemeye İkbal Gürpınar ile gitmek isteyenler 0212 300 04 04 ve 0212 467 37 45 numaralı telefonlardan paylaşmak istediklerini Hayatın İçinden ekibine iletiyor.
Hepsi ve daha fazlası İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden’de... Hayattan uzak kalmayın! İkbal İle Hayatın İçinden hafta içi her gün Kanal 7’de.

Künye :

Hayatın İçinden izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı