Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2011-11-30 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
“ İki yalnız bir yastıkta”
Başrollerini duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  yeni bölümleri ile her Çarşamba  Star TV’de!
İyi ki Varsın Necati Usta !   
Necati Usta, Şebnem Hanım’a sürpriz yapacağım derken Feride’yi ihmal etmiş, onun kalbini çok kırmıştır. Kendini affettirmenin  yollarını ararken hasta olur ve yataklara düşer. Bunun üzerine bir de cenaze işlerinden birileri eve gelince, herkes durumu yanlış anlar, kulaktan kulağa dolaşan kötü haber bütün çarşıyı karıştırır.
Necati Usta ve Şebnem Hanım arasındaki yakınlık, Feride’nin dikkatini çekmeye başlamış, Feride durumu Semiha ile paylaşmaya  karar vermiştir.
Memleketten annesi gelen Cemal, olası gelin kaynana kavgasını önlemek için kırk takla atmaktadır. Özge hamile yogası yapmak istemekte, Seyfo’yu da yapması için zorlamaktadır. Rıza ise kordon bankası için para denkleştirmekle meşguldür. Gülşen ile Lütfü arasındaki alt üst gerginliği Gülşen’in istifasıyla sonuçlanırken, Necati Usta buna tepkisini gösterecektir.

Künye :

Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman, Burcu Güven
Bölüm     : 118
Oyuncular    : Metin Akpınar (Necati), Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu (Feride),  Deniz Oral (Lütfü), Aslı Omağ (Gülşen), Ceren Erginsoy (Şebnem), Cem Aksakal (Seyfo), Billur Yazgan (Özge), Nergis Kumbasar (Semiha),  Ercüment Balakoğlu (Nurettin), Erdem Baş (Rıza).


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı