Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dr.Feridun Kunak Show
Dr.Feridun Kunak Show
Dr.Feridun Kunak Show


Tarih: 2011-11-30 TV : KANAL7 Saat: 09:50 Tür:Yaşam


SAĞLIKLI KİLO VERME VE BÖLGESEL ZAYIFLAMA
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen “Dr. Feridun Kunak Show”da tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor. Bugünkü programda, ayak ağrıları, ayak bakımı, sağlıklı kilo verimi, bölgesel zayıflama ve püf noktaları hakkında önemli bilgiler verilecek.
Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşan Dr. Feridun Kunak Show’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar,  ağrılar için alternatif yöntemleri, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler ve konular yer alıyor.
Op. Dr. Feridun Kunak ve yardımcısı Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” da sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgilerin veriliyor. Çok sayıda izleyici telefonunun alınacağı programda programa bağlanan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor.
Bugünkü programa sabah sporuyla başlanıyor. Programda, ayak ağrıları, ayak bakımı, sağlıklı zayıflama ve bölgesel zayıflama hakkında öneriler ve tedavi imkânları anlatılacak. Program boyunca ayak ağrılarının sebepleri, ayak ağrıları için masaj noktaları, ayağı terleyenler ve kokanlar için ayak banyosu, sağlıklı kilo vermenin yolları, bölgesel zayıflama için egzersizler, zayıflama çayı ve hayatı kolaylaştıracak püf noktaları izleyiciyle paylaşılacak.
Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09:50’de Kanal 7’de.

Künye :

Dr.Feridun Kunak Show izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı