Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bebeğim / Yeni Bölüm
Bebeğim / Yeni Bölüm
Bebeğim / Yeni Bölüm


Tarih: 2007-05-31 TV : ATV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


BEBEÐİM
Bölüm 22 / Yeni Bölüm
31 Mayıs Perşembe 22:00'de
 
 
Başrollerini Özgü Namal, Dolunay Soysert, Barış Falay ve Şencan Güleryüz'ün paylaştığı "Bebeğim", her Perşembe atv ekranlarında...
Birbirine çok bağlı iki genç kadının anneliğe uzanan çetrefilli yolda karşılaşacakları duygusal gelgitleri ve beraberinde gelen soruları, sorunları konu alan "Bebeğim", bir BKM Film yapımı. Yönetmenliğini Muharrem Gülmez'in üstlendiği dizinin senaryosu ise, Meral Okay'ın süpervizörlüğünde Gökhan Horzum ve Ekin Atalar tarafından yazılıyor.
 
BÖLÜM ÖZETİ:

Leyla kendine geliyor ama hafızasında dolduramadığı boşluklar var hala... Emel ona destek olurken, iki kadın uzun süre sonra tekrar arkadaşça konuşuyorlar.  Leyla önce Umut'u, ardından diğerlerini hatırlıyor. Bu arada Selim'le birlikte yeni evine yerleşen Emel, davanın tüm seyrini değiştiren kararını veriyor. Leyla'ya kendini affettirmek için uğraşan Yavuz ise, işten ayrılıyor. Leyla'nın şirkete yaptığı ziyaret, bir anda zihnindeki boşluğu dolduruyor. Mahkeme gününde Leyla'nın hakime söyleyeceklerinden habersiz olan Yavuz ise Umut'un velayetini alacağına emin!  

Oyuncular:
Özgü Namal
Dolunay Soysert
Barış Falay
Şencan Güleryüz
Tarık Ünlüoğlu

Künye :
Özgü Namal
Dolunay Soysert
Barýþ Falay
Þencan Güleryüz
Tarýk Ünlüoðlu

Bebeğim / Yeni Bölüm izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı