Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Tek Başımıza
Tek Başımıza
Tek Başımıza


Tarih: 2011-12-11 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“TEK BAŞIMIZA”
Sezen Aksu ve Şebnem Ferah’dan Tek Başımıza’ya şarkı  desteği...
Star’ın beğenilen dizisi Tek Başımıza’ya Sezen Aksu ve Şebnem Ferah şarkılarıyla destek verdi. Sezen Aksu son albümünde yer alan “Vay Yine mi Keder Ama Artık Yeter” şarkısını vererek diziye ve kadınların dayanışmasına destek olmuştu. Kadınların mücadelesini simgeleyen “Tek Başımıza” dizisine Şebnem Ferah da bu hafta  “Sil Baştan” adlı şarkısıyla destek verdi.
Hande’nin elinde iki ipucu vardır. Biri, katilinin fotoğrafı. Diğeri, yıllar önce Tuğrul’un şirketine gelip Semih diye birini arayan kadın.
Hande bu ipuçlarının izini sürerken, Tuğrul’un çocukluğunu geçirdiği yetimhaneye gitmeye karar verir ve yeni kimliğini almak üzere Ezgi’yle buluşur.
Zehra ise Bursa’daki bir arkadaşına gidecektir. İki kadın birlikte yola çıkarlar. İstanbul onlar için geride kalmıştır artık. Yeni bir yol ve yeni bir hayat onları beklemektedir.
Haberlerde Hande’nin kaçırıldığını duyan Samet elindeki bilgileri değerlendirmek üzere Tuğrul’a gider. Tuğrul ise yaptığı planlar boşa çıkınca Hande’ye yeni bir sürpriz hazırlamaktadır. Bu öyle bir plandır ki artık sadece polislerin değil tüm Türkiye’nin gözü Hande’nin üzerinde olacaktır.

Künye :

YAPIMCI    : Most Production / Gül Oğuz
YÖNETMEN    : Oğuzhan Tercan
SENARYO    : Uygar Şirin, Sertaç Ergin, Meriç Özen, Özgül Apaçe
OYUNCULAR    : Başak Köklükaya,  Ahu Türkpençe, Tardu Flordun, Erkan Bektaş, Polat Bilgin,Hakan Meriçliler, Tuba Erdem, Şekip Taşpınar, Kadim Yaşar, Şebnem Doğruer,  Celal Belgil, Barış Yalçın, Arda Kalaycı
Bölüm        : 4


Tek Başımıza izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı