Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2011-12-15 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“AKASYA DURAĞI ”
Başrollerini Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Onur Şan, Nilgün Belgün ve Levent Ülgen’in paylaştığı “Akasya Durağı” yeni bölümü ile bu akşam  Star TV’de.
Sinan’ın başı beladan kurtulmaz!
Sinan yine iş başında. Bir türlü akıllanmayan, hem kendi hem de durağın başını sürekli belaya sokan uyanık taksicimiz Sinan, bu kez yarış atı pazarında! At arabasıyla eskicilik yapan, hurda toplayan bir yakınının yük beygirini boyayıp yarış atı diye satmaya kalkan Sinan’ın başına gelmedik kalmaz.
Yarış atı sahtekarlığından başını kurtaran Sinan’ın rahat durmaya niyeti yoktur. Sinan’ın şimdiki hedefi ise Osman Aga’nın kızı Dilek. Dilek’i ses yarışmasına sokan Sinan, jüriyi  de  ayarlar. Fakat jüri yanlış Dilek’i birinci seçince ortalık iyice karışacaktır.
Bu arada Çınar, gazetede okuduğu bir kaçırılma haberinden çok etkilenir ve Dilek ile evlenmek için Osman babanın kızlarını kaçırıp, fidye istemeye karar verir.
Diğer yanda ise İpek kıskançlık krizleri geçirmektedir. Merve’nin manken arkadaşı Buket  ehliyet dersi için Emre’den yardım ister. İpek bunu duyunca kıskançlık krizine girer ve bir oyun hazırlar.

Künye :

Yapımcı    : Erler Film
Yönetmen    : Yaşar Seriner
Senaryo    : Resul Ertaş
Bölüm    : 145
Oyuncular     : Zeki Alasya (Nuri), Cezmi Baskın (Osman),Onur Şan (Seyit),Nilgün Belgün (Eleni),Levent Ülgen (Sinan)Aslı Altaylar (Gülbin),Gülay Baltacı (Safiye), Timur Acar
(Arif), Pınar Aydın (İpek),Tarık Ündüz (Emre),Alp Kırşan ( Çınar)


Akasya Durağı izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı