Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Firar
Firar
Firar


Tarih: 2011-12-20 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


FİRAR
Başrollerini Caner Cindoruk, İsmail Hacıoğlu, Ece Çeşmioğlu, ve Engin Şenkan’ın paylaştığı, Firar, son derece heyecanlı, tempolu ve yeni bölümüyle 20 Aralık Salı 20:00’de Star’da…
FİRAR HER SALI STAR’DA.
Bahtiyanların Konağı’nda Acı Olay…
Bahtiyanların konağı o gün uzun süre hafızalardan silinmeyecek acı bir olaya sahne olacaktır.
Nigar ve Efsun,  sabah kalktıklarında yerde kanlar içinde yatan Mahur hanımı görürler.Onların çığlıklarını duyan Cemre dışarı çıktığında annesini yerde cansız yatarken görünce sinir krizleri geçirir. Aziz de çığlıkları duyunca odasından fırlar, Mahur can çekişmektedir. Ambulansla hastaneye kaldırılan Mahur hanım, ameliyata alınırken, Civan, babasını ve Asude’yi bu olaydan sorumlu tutar ve üzerlerine yürür. Karısının intihara teşebbüs etmesini hazmedemeyen Aziz Ağa kendisine karşı çıkan Civan’a sert tepki gösterirken, Asude’nin soğukkanlı tavırları herkesi çileden çıkarır.  Bahtiyanlar ve adamları hastaneyi doldurmuş, Mahur hanımın ameliyat sonucunu beklemektedir.
Fadik’le birlikte Yalçın’ın arabasıyla yola çıkan Gönül, kendisini bekleyen tehlikelerden habersizdir.
Öte yandan Bahar’ı kaçırarak Civan’a teslim etmek isteyen Atıl’ın planları hiç de umduğu gibi gitmeyecektir. Nadir’le birlikte eve dönen Bahar, arka arkaya yaşadığı olayların şokunu atlatamaz, yaşadıklarını unutmakta zorlanan genç kızı bu kez çok daha büyük bir tehlike beklemektedir.

Künye :

YAPIMCI    : Koliba Film- Ata Türkoğlu
YÖNETMEN    : Cemal Şan
SENARYO    : Ozan Yurdakul
OYUNCULAR    : Caner Cindoruk (Nadir), Ece Çeşmioğlu ( Bahar), İsmail Hacıoğlu (Civan), Engin Şenkan (Aziz Ağa), Lila Gürman (Mahur Hanım), Didem Balçın (Gönül),Haki Biçici(Ekber) Şebnem Hassanisoughi (Asude), Necip Memili (Fikret), Duygu Çetinkaya (Betül) Beyza Şekerci (Cemre), Timur Ölkebaş (Baran), Osman Akça (Turaç), Meral Niron (Nine).
Bölüm            :14
Müzik Direktörü: Hasan Saltık
Müzik              :Kalan Müzik / Engin Arslan, (Mayki) Murat Başaran


Firar izle -> STAR TV canlı yayın



Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı