Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dedektif Memoli
Dedektif Memoli
Dedektif Memoli


Tarih: 2011-12-23 TV : TNT Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Memoli Firarda…
Kürşat’ın Tuzağına Düşen Memoli, Zeynep Cinayetinin Bir Numaralı Zanlısıdır…
DEDEKTİF MEMOLİ
12. BÖLÜM
Türk televizyon tarihinin en çok izlenen, en sevilen polis kahramanı MEMOLİ, yeni maceralarla ekranlara geri dönüyor.
Ülkemizde bir döneme damgasını vuran, rating rekorları kıran ve çok sevilen yerli polisiye, macera dizisi olarak Türk televizyon tarihine geçen Yılan Hikayesi’nin yeni versiyonu DEDEKTİF MEMOLİ,  her hafta Cuma akşamları saat 20:00’de TNT izleyicileriyle buluşuyor.
Yapımcılığını rating rekorları kıran dizilere imza atan SÜREÇ Film/Ali Gündoğdu’nun üstlendiği DEDEKTİF MEMOLİ’nin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryoyu da yazan usta bir isim Tayfun Güneyer oturuyor. Dizide, DEDEKTİF MEMOLİ’yi sanat dünyasının genç yeteneği Emre Kızılırmak,  Ezo’yu ise ‘unutulmaz’ televizyon yıldızı Özlem Yılmaz canlandırıyor.
Dedektif Memoli 12. Bölüm Özeti:
Zeynep’i evinde çalışma odasında ölmüş halde bulan ve Kürşat tarafından ilaçla vurularak uyutulan Memoli, kendine gelir ve gece yaşananları hatırlamaya çalışır. Evdeki kamera kayıtlarını izleyen Memoli, yüzünü kameraya çok net göstermeden kendisine tıpa tıp benzeyen birisinin Zeynep’i vurduğunu görünce  şok olur. Kürşat’ın bu cinayeti onun üzerine yıkmayı planladığını anlayan ve kamera kayıtlarıyla Zeynep cinayetinin bir numaralı zanlısı durumuna düşen Memoli, olay yerine polislerin gelmesiyle teslim olmakla, kaçmak arasında tereddütte kalır. Tüm deliller kendi aleyhinde olunca, Memoli, suçsuzluğunu ispatlamak ve Kürşat’ı yakalamak için kaçmaya karar verir. Kaçarken kolundan vurulan ve rozetini düşüren Memoli, artık ekip arkadaşları da dahil tüm polislerin her yerde aradığı bir kaçaktır.

Künye :

Yapımcı                    :      Süreç Film/Ali Gündoğdu
Yönetmen               :      Tayfun Güneyer
Senaryo                  :      Tayfun Güneyer
Görüntü Yönetmeni     :      Bülent Terzioğlu
Sanat Yönetmeni     :      Hasan Doğan
Oynayanlar            :      Emre Kızılırmak, Özlem Yılmaz, Ünal Yeter, Hilal Uysun, Barış Başar, Demir Karahan, Aysen İnci, Alper Kadayıfçı


Dedektif Memoli izle -> TNT canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı