Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Ömür Yetmez
Bir Ömür Yetmez
Bir Ömür Yetmez


Tarih: 2011-12-26 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“BİR ÖMÜR YETMEZ”
BAŞROLLERİNİ MERT FIRAT, EZGİ MOLA,ÖZKAN UĞUR,LALE MANSUR VE AHMET RIFAT SUNGAR’IN PAYLAŞTIĞI “BİR ÖMÜR YETMEZ” 6. BÖLÜMÜ İLE STAR’DA.
Ali, Ömer’in gerçek kimliğini keşfedecek mi?
Ali,  Ömer’in  herkesten gizlediği bir hayatı olduğundan emin olmuştur ve bunun tam olarak ne olduğunu öğreenmeden Ömer’in yakasını bırakmaya niyeti de yoktur. Ömer ise son günlerde yaşadıklarının etkisi altında, şiddetli bir hastalık geçirmiştir ve kendini Gülay ve Şükran’ın ellerine bırakmıştır. Oya’nın Ömer’e ulaşamadığı için endişelenip İstanbul’a gelmesiyle, Ömer daha da zor duruma düşecek ve kimliğini açık etmeden Ali’nin elinden kurtulması hiç de kolay olmayacaktır.
Melek, Zuhal’in lokantasında halkla ilişkiler müdürü olarak çalışmaya başlar. Bu durum onu hem Ali’ye hem de Hazal’a daha da yaklaştıracaktır. Hazal, Melek’in Ali ile olan ilişkisinin boyutlarını anlamaya çalışmaktadır. Hiç beklemediği yerlerde sürekli Melek ile karşılaşıyor olması, Ali ile arasının gerilmesine neden olur.
Şeker, Zuhal’in çocuklarını bulmak için O’na hissettirmeden, araştırmalarına devam eder. Zuhal ise beklenmedik bir ziyaretle İsmail’e ulaşmaya hayal bile edemeyeceği kadar yaklaşmıştır. Bu gelişme Zuhal ve Şeker’in ilişkisindeki dengeleri onarılamaz bir şekilde altüst edecektir.

Künye :

Yapımcı    : TMC /  Erol Avcı
Yönetmen    : Burhan Turk
Bölüm        : 6
Senaryo    : Gül Dirican,  Duygu Ertekin, Elif Akçalı, Nazlı Elif Durlu
Oyuncular:  Mert Fırat  (Ali Akyol), Ezgi Mola  (Hazal Sertel), Özkan Uğur  (Kemal Sertel/Şeker), Lale Mansur (Zuhal Özer), Ahmet Rıfat Sungar (Ömer Batur), Naz Elmas (Melek) Kevork Malikyan (İsmail Koçer), Kaan Urgancıoğlu (Eren), Nazan Kesal (Şükran), Merve Erdoğan (Gülay), Kadir Özdal  (Rıza)


Bir Ömür Yetmez izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı