Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2011-12-28 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
DUYGU YÜKLÜ FİNAL BÖLÜMÜYLE EKRANLARDA OLACAK.
Başrollerini duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam” final bölümü ile ekran başındakileri izleyenleri güldürürken duygusal anlar da yaşatacak.
Necati usta, Feride’ye hayatı boyunca unutamayacağı bir sürpriz hazırlamayı planlarken,  çarşının sorunlarıyla da uğraşmak zorunda kalmıştır.  Nurşen ve Hamit’in dertleri de bitmez. Gözden kaybolan Nurşen akıllara kötü şeyler getirirken, gelen bir telefon bütün aileyi şoke eder.
Nurşen ve Hamit’in evlenmesine karşı olan Gülşen’i ikna etmek çok güçtür. Gülşen geri adım atacak gibi değildir. Özge ve Seyfo ise istemeden bir oyuna dâhil olurlar. Aileyi bu karmaşalardan çıkarmak yine Necati ustaya kalmıştır.
Necati ustanın çözmesi gereken sadece ailesel olaylar değildir. Çarşıya gelen bir adam bütün dükkân sahiplerinin kaderiyle oynamak üzeredir. İstediği şeyi elde etmesi için önce Necati ustayı ikna etmesi gerekir. Unuttuğu bir şey vardır ki; Necati usta hiçbir zaman ikna olmaz, ama her zaman ikna eder.
Ekranların en uzun soluklu dizilerinden olan Papatyam’da Necati ustanın Feride’ye yapacağı  sürpriz  ise dizinin unutulmaz anlarından olacak.

Künye :

Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven
Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )
Bölüm        :121


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı