Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dr.Feridun Kunak Show
Dr.Feridun Kunak Show
Dr.Feridun Kunak Show


Tarih: 2011-12-28 TV : KANAL7 Saat: 09:50 Tür:Yaşam


VÜCUT ÇATLAKLARI VE SİVİLCELİ CİLTLER İÇİN
MASKE TARİFİ
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen “Dr. Feridun Kunak Show”da tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor. Bugünkü programda, cilt güzelliği, sinüzit, adet düzensizlikleri, hamileler için doğru yatış şekilleri, vücut çatlakları, sivilceler hakkında faydalı bilgiler verilecek.
Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşan Dr. Feridun Kunak Show’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar,  ağrılar için alternatif tedavi yöntemleri, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler ve konular yer alıyor.
Op. Dr. Feridun Kunak ve yardımcısı Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” da sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgilerin veriliyor. Çok sayıda izleyici telefonunun alınacağı programda programa bağlanan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor.
Bugünkü programa sabah sporuyla başlanıyor. Programda, cilt güzelliği, sivilceler, sinüzit, adet düzensizlikleri, hamileler için doğru yatış şekilleri, vücut çatlakları hakkında öneriler ve tedavi imkânları anlatılacak. Program boyunca cilt canlandırıcı maske, sivilceli ciltler için maske tarifi, sinüzit için burun yıkama, adet düzensizlikleri için bitkisel çay tarifi, hamileler için doğru yatış şekilleri, vücut çatlakları için krem hakkında çeşitli bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Programda aynı zamanda vitamin deposu mercimek salatası tarifi ekrana gelecek.
Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09:50’de Kanal 7’de.

Künye :

Dr.Feridun Kunak Show izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı