Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın


Tarih: 2011-12-28 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


HALUK’UN MELTEME OYUNU
Çocuklar Duymasın yepyeni bölümüyle 28 Aralık Çarşamba akşamı 20.00’de ATV’de.
“ÇOCUKLAR DUYMASIN” (Yeni Bölüm)
81. Bölüm Özeti:
Meltem internetten okuduğu bir yazıyı Gönülle paylaşır.Yazıda partnerinizden beklediğiniz bir şeyi ilk önce ona siz yapın demektedir. Bunun üzerine Meltem, Haluk’a çiçek yollar. Haluk bu duruma anlam veremese de Tuna ona bu konuda yardımcı olur.     
Haluk ile Meltem arasında hediye yarışı başlamıştır. Yaptığı hareketlerle zafer kazandığını düşünen Meltem her fırsatta daha fazlasını yapmaya başlar… Her yapılanın karşılığını aynen alacağını düşünmektedir. Ama sıra Haluk’a gelince Haluk’un bu işten kurtulmak için yapacağı oyun Meltem’i şaşkına çevirir.
Meltem yılbaşı için plan yapmaya başlamıştır. Yılbaşında hep beraber değişik bir şeyler yapmak isteyen Meltem, Haluk ile bu konuda tartışır. Haluk’un yeni yıla girerken yapılan her şeyi gereksiz bulması Meltem’i iyice çileden çıkarır.
Meltem ve Haluk uzun zamandan sonra öğle yemeği için buluşurlar. Meltem bunun sohbet etmek için uygun bir zaman olduğunu düşünse de Haluk’un tavırları onu yine kızdırmaya yetecektir.
Havuç Teo ve Basri yılbaşı planı yapmaktadır. Kızların evinde verilecek ev partisi iptal olunca Havuç kendi evlerinde yapabileceklerini söyler. Bunun için Meltem ve Haluk’u evden çıkarmaları gerekecektir. Havuç anne ve babasını evden çıkarmak için güzel bir plan hazırlar…

Künye :

Yönetmen        : Bora Tekay
Proje            : MinT
Yapımcı & Senarist    : Birol GÜVEN
Müzik            : Erdem Özyılmaz, Engin Özyılmaz
Sanat Yönetmeni    : Oya Köseoğlu
Oyuncular        :Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Furkan Kızılay (Emre), Hayal Kahraman Özalp (Duygu), Ferdi Akarnur (Kemal), Ceyhun Fersoy (Berke), Volkan Severcan (Tuna), Zeyno Günenç (Gönül), Alp Eren Khamis (Orçun), Öykü Güven (Merve),Fatma Karanfil (Necla),Bengü Şen (Nurten), Osman Gidişoğlu (Menderes), Günnihal Demir (Gülfidan), Müfit Can Saçıntı (Mustafa Ali), Melek Şahin (Emine), Alpaslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Sinem Güven (Hatice)Vatan Şaşmaz (Engin), Mehmet Auf (Selçuk), Meriç Taşçıoğlu(Yasemin),Enise Ütük (Melis),Serkan Balbal (Tolga), Nevin Korkmaz (Cemile), Süleyman Yağcıoğlu (İsmail), Sefa Doğanay (Hami), Ali Barışık (Basri), Etem Caner Karaviç (Meto), Ömer Güney (Teo), Cem Güven (Kerem), Şebnem Sürücü (İpek), Yakup Uysal (Yakup), Tuna Büyükercan (Yiğido)


Çocuklar Duymasın izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı